Złe nawyki - 5 przyzwyczajeń mężczyzn fot. Fotolia

Złe nawyki - 5 przyzwyczajeń mężczyzn

Prezentujemy najczęstsze złe nawyki facetów, które doprowadzają kobiety do szału. Czy ty też dostajesz przez nie białej gorączki?
/ 28.01.2017 15:38
Złe nawyki - 5 przyzwyczajeń mężczyzn fot. Fotolia

Każdy człowiek ma przyzwyczajenia, które irytują innych. Są jednak złe nawyki charakterystyczne dla płci damskiej i męskiej. Ten artykuł poświęcony jest zachowaniom facetów, które doprowadzają kobiety do szewskiej pasji? Przedstawiamy najbardziej typowe z nich. To właśnie przez nie tracimy nad sobą panowanie, a nasi partnerzy nawet się nie domyślają, że sami są temu winni. 

5 cech, które wkurzają mężczyzn w kobietach

1. Oczywiście kochanie, słucham cię

Po kilku wypowiedzianych przez ciebie zdaniach twój partner jest myślami gdzie indziej? Nawet jeśli robi minę, która wyraża zainteresowanie, i rytmicznie przytakuje, doskonale wiesz, że jednym uchem wpuszcza, a drugim wypuszcza to, co do niego mówisz. Ignorowanie tego, co masz mu do powiedzenia, wywołuje w tobie wściekłość, ale jeszcze bardziej doprowadza cię do szału jego zachowanie, mianowicie... udawanie, że cię słucha. Jesteśmy dobrymi obserwatorkami, dlatego szybko orientujemy się, kiedy nasi mężczyźni mają gdzieś to, co do nich mówimy.

2. Niech no tylko ktoś na ciebie spojrzy

Twój facet ma ochotę rozerwać na strzępy każdego osobnika płci męskiej, który pośle ci uśmiech lub powie coś miłego? Zastanawiasz się, co jest źródłem takiego takiego absurdalnego zachowania? Mężczyźni uwielbiają ze sobą konkurować i walczyć o swoje, dlatego pilnują swojej partnerki jak oka w głowie, niestety często tracąc przy tym zdrowy rozsądek. Chorobliwa zazdrość wyprowadza nas z równowagi i wywołuje niepokój. Nigdy nie wiadomo, czy nasz mężczyzna nie rzuci się z pięściami na przypadkowego mężczyznę, który zawiesi na nas oko.

3. Podaj mi piwo kobieto

Twój facet w towarzystwie swoich kumpli przeobraża się ze słodkiego misia we władczego pana wydającego rozkazy? Niejedna kobieta zastanawia się, gdzie się podział ich czuły, wrażliwy i opiekuńczy mężczyzna, kiedy na horyzoncie pojawią się jego koledzy. Dlaczego faceci w męskim gronie zmieniają się wobec swoich partnerek o 180 stopni? Po prostu chcą udowodnić innym samcom, kto w ich związku gra pierwsze skrzypce. Żaden z facetów nie chce, aby jego kumple myśleli, że ukochana trzyma go pod pantoflem.

4. To nie jest bałagan, tylko bardzo skomplikowany porządek

Na widok walających się po podłodze brudnych części garderoby twojego mężczyzny wpadasz we wściekłość? Nie ty jedna masz ochotę odwrócić się na pięcie i trzasnąć drzwiami, kiedy zastajesz w waszym mieszkaniu bałagan nie do opisania (według twojego partnera bardzo skomplikowany porządek). Dlaczego faceci traktują kosz na pranie jak element dekoracyjny? Trudno powiedzieć. Wrzucenie do niego nieświeżych skarpetek czy majtek nie wymaga nie wiadomo jakich umiejętności. Czasem jednak udaje im się wykonać tę czynność. Są wtedy przekonani, że posprzątali całe mieszkanie.

5. No to chlup!

Trafia cię szlag, kiedy twój facet wypija kolejny kieliszek alkoholu, mimo że już powinien podziękować? Niejedna z nas dostaje białej gorączki na widok swojego partnera w stanie nietrzeźwości (delikatnie rzecz ujmując). Nie chodzi nam o to, żeby mężczyzna się nie napił, ale żeby dotarł do domu o własnych siłach. Niestety większość facetów nie ma umiaru w piciu alkoholu. Każdy chce udowodnić sobie i innym kompanom zabawy, że ma najmocniejszą głowę i nikt nie jest w stanie go przepić. I choć plącze mu się język i ledwo stoi na nogach, nie odmawia. Jak coś takiego może nie irytować?

Jakie zachowania facetom odbierają kobietom apetyt na seks?