Z iloma osobami będziesz się spotykać, zanim spotkasz wielką miłość? Mamy dokładne dane

Zakochana para fot. Adobe Stock
Brytyjski portal określił jasno, ile osób pojawi się w twoim życiu uczuciowym, zanim spotkasz na swojej drodze prawdziwą, jedyną miłość.
/ 07.09.2020 12:09
Zakochana para fot. Adobe Stock

Chyba każda kobieta zastanawiała się kiedyś, w jakim momencie swojego życia pozna osobę, która okaże się jej prawdziwą i jedyną miłością. Z ankiety przeprowadzonej przez brytyjski portal „Her” wynika, że na partnera idealnego każda z nas musi nieco poczekać. W naszym życiu najpierw musi dojść do kilku pomyłek, żeby mogło zakończyć się miłosnym „happy endem”. 

Z iloma osobami spotykamy się przed poznaniem miłości naszego życia?

Efektem ankiety przeprowadzonej przez portal jest tzw. „ścieżka uczuć”. Opisuje ona dokładnie wszystkie relacje i doświadczenia emocjonalne, które poprzedzają odnalezienie prawdziwej miłości. Dzięki tym danym możemy statystycznie określić, kiedy na horyzoncie pojawi się to jedno, wielkie uczucie, które zawładnie nami do końca życia. 

Jak informuje „Her”, średnio każda kobieta spotyka się z siedmioma partnerami, zanim pozna kandydata/tkę na tego jedynego/tę jedyną. Liczba ta jest mniejsza, kiedy w grę wchodzą tzw. „poważne związki”, czyli relacje, w których jesteśmy ze sobą przynajmniej rok. Przed ślubem lub spotkaniem wielkiej miłości zdarza nam się to zaledwie dwukrotnie.

Na drodze do prawdziwego uczucia czeka nas też kilka niepowodzeń i nieudanych randek. Z ankiety wynika, że statystycznie cztery razy umawiamy się z facetami/kobietami, z którymi znajomość kończy się po jednym spotkaniu, bo zupełnie do nas nie pasują.

A co z kwestią życia erotycznego? Ilu partnerów/partnerek mamy średnio przed poznaniem jedynej miłości? Okazuje się, że ta wyjątkowa osoba jest zwykle naszym ósmym partnerem/tką seksualnym/ą. Liczba ta jest nieco większa w przypadku pocałunków. Przed spotkaniem tego jedynego/tej jedynej, całujemy się zwykle z 15 osobami. 

Zobacz też:
Ile seksu gwarantuje udany związek? Mniej niż myślisz...
Polscy mężczyźni zdradzili IDEALNY rozmiar biustu. Mają inne zdanie niż reszta świata
Do takiej liczby byłych facetów możesz się przyznać. Później zdaniem mężczyzn "zaczyna się rozwiązłość"

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA