Polscy mężczyźni zdradzili IDEALNY rozmiar biustu. Mają inne zdanie niż reszta świata

Mężczyźni zdradzili, jaki rozmiar biustu jest najbardziej atrakcyjny fot. Adobe Stock
Ankietowani mężczyźni podali dokładny rozmiar biustu, który jest ich zdaniem najbardziej atrakcyjny. Sprawdź, co podoba się naszym rodakom.
/ 23.06.2020 12:03
Mężczyźni zdradzili, jaki rozmiar biustu jest najbardziej atrakcyjny fot. Adobe Stock

Trzeba przyznać, że rozmiar biustu to jeden z najczęściej spotykanych u kobiet kompleksów. Wiele z nas uważa, że nasze piersi są albo za małe, albo nie tak jędrne, jak powinny, albo nie mają odpowiedniego kształtu. Właśnie dlatego tak często są poddawane chirurgicznym poprawkom. Okazuje się jednak, że to, co podoba się mężczyznom, może odbiegać od ideału, który kreują media i celebryci. 

Idealny rozmiar biustu zdaniem mężczyzn

Portal „Your Tango” przedstawił wyniki sondażu przeprowadzonego przez firmę medyczną Zava. Wzięło w nim udział ponad tysiąc osób obu płci, pochodzących z Europy i Stanów Zjednoczonych. Zadaniem męskiej części było określenie najbardziej pożądanego rozmiar biustu u partnerki, zaś kobiety miały podać, jaki rozmiar miseczki noszą. 

Z ankiety wynika, że ponad połowa badanych mężczyzn (53,6%) za najbardziej atrakcyjne uważa piersi średniej wielkości, 35,5% z nich gustuje w nieco większych, a 11% woli te całkiem małe. Ich opinia różni się jednak od średniej, którą reprezentują ich rodaczki. 

Jaki jest najbardziej atrakcyjny rozmiar biustu? 

Z badania wynika, że Niemki, Austriaczki, Włoszki, Hiszpanki, Portugalki i Amerykanki w większości mogą się pochwalić biustem o wielkości miseczki B. Mężczyźni pochodzący z tych krajów wolą jednak nieco większe piersi, a ich ideałem jest miseczka C. 

W przypadku Polek sytuacja wygląda nieco inaczej. Statystyczna mieszkanka naszego kraju nosi biustonosz z miseczką C. Tutaj mamy dobrą wiadomość. Polscy mężczyźni wcale nie oczekują od swojej kobiety dużego biustu. Najbardziej podoba im się rozmiar B.

W tej kwestii jesteśmy wyjątkiem i jedynym krajem na świecie, gdzie oczekiwania mężczyzn są mniejsze niż średnia przedstawiona przez kobiety. Aż 90% facetów z Polski przyznało również, że lubi krągłości swojej partnerki, a tylko co dziesiąty z ankietowanych coś by w nich zmienił. 

Może cię również zainteresować:
Czy kremy z naturalnym filtrem SPF działają?
Ta sukienka z Zary idealnie podkreśla sylwetkę. Ten model (z wyprzedaży) jest hitem na Instagramie
Dzięki temu prostemu trikowi z TikToka, raz na zawsze zapomnisz o codziennym konturowaniu

 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA