Wakacyjna miłość - 10 oznak, że może przerodzić się w związek fot. Fotolia

Wakacyjna miłość - 7 oznak, że może przerodzić się w związek

Zastanawiasz się, czy mężczyzna poznany na wakacjach jest zainteresowany wejściem w związek? Przedstawiamy 7 oznak, które na to wskazują!
/ 26.08.2016 11:05
Wakacyjna miłość - 10 oznak, że może przerodzić się w związek fot. Fotolia

Wakacyjna miłość jest dla każdego z nas niesamowitym doświadczeniem. Stanowi prawdziwą odskocznię od rzeczywistości, powiew świeżości. Zazwyczaj ma niewiele wspólnego ze zdrowym rozsądkiem, ponieważ jest gwałtowna, pełna namiętności i oparta na wzajemnej fascynacji. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Wakacyjna przygoda jest bardzo intensywna, ale zazwyczaj trwa krótko. Po powrocie z wakacji wracamy do realnego świata i jesteśmy zmuszeni zapomnieć o gorącym romansie. Zdarza się jednak, że niektórym udaje się podtrzymywać znajomość, mimo że błogie wakacyjne chwile są dawno za nimi...

Nurtuje cię, czy twoja wakacyjna miłość ma szansę przerodzić się w relację partnerską? Wystarczy obserwować mężczyznę, z którym nawiązałaś znajomość! Przedstawiamy 7 zachowań, które wskazują na to, że traktuje cię jak potencjalną partnerkę!

1. Zasypuje cię SMS-ami

Codziennie dostajesz od niego SMS-y na dzień dobry i dobranoc? Dzwoni do ciebie po pracy, by zapytać, w jakim jesteś nastroju czy jak ci upłynął dzień? Jeśli tak, na pewno nie jesteś mu obojętna! Takie zachowanie świadczy, że intensywnie o tobie myśli i pragnie, abyś o tym wiedziała. Jeśli chcesz, by to uczucie rozkwitło, nie czekaj za każdym razem na jego ruch. Zaskocz go miłą wiadomością, która da mu do zrozumienia, że jesteś nim naprawdę zainteresowana.

Wakacyjna miłość – najlepszy sposób na wypoczynek

2. Powierza ci swoje sekrety

Facet, którego poznałaś na wakacjach, wyjawia ci swoje najskrytsze tajemnice? Chętnie opowiada o tym, czego doświadczył, i nie zataja przed tobą nawet najbardziej niewygodnych faktów? W takiej sytuacji możesz być pewna, że obdarzył cię zaufaniem. Jeżeli traktowałby cię jak przelotną znajomość, z pewnością nie byłby taki otwarty. Jak wiadomo, zaufanie to podstawa każdej udanej relacji, szczególnie partnerskiej, dlatego jesteś na dobrej drodze, aby wakacyjna miłość przerodziła się w związek.

3. Opowiada o swoim dzieciństwie

Mężczyzna, z którym nawiązałaś znajomość na wakacjach, w twojej obecności wraca do wspomnień z dzieciństwa? Opowiada ci zarówno o najśmieszniejszych historiach, jak i tych, które wywołały u niego traumę? Jeśli tak, oznacza to tylko jedno – czuje się doskonale w twoim towarzystwie, dlatego pragnie, abyś wiedziała o nim jak najwięcej. Widzi w tobie pokrewną duszę, w związku z czym nie wzbrania się przed podejmowaniem intymnych tematów. Jeśli nie traktowałby cię jak potencjalnej partnerki, na pewno nie opowiadałby ci o dziecięcych latach, bo i po co?

4. Pragnie, abyś poznała jego najbliższych

Wakacyjna miłość złożyła ci propozycję spotkania z jego najbliższymi? Jeśli tak, wszystko wskazuje na to, że wkrótce wasza znajomość przerodzi się w związek. Najprawdopodobniej opowiedział o tobie swoim przyjaciołom i rodzinie, a to oznacza, że odgrywasz w jego życiu szczególną rolę. Spotkanie z osobami z jego otoczenia otwiera kolejny etap waszej znajomości. Gdyby traktował tę relację jak przelotny romans, nawet nie przyszedłby mu do głowy taki pomysł. Postaraj się dobrze wypaść na pierwszym spotkaniu z bliskimi mu ludźmi, ponieważ może dużo od niego zależeć.   

5. Uwzględnia cię w swoich planach

Facet poznany na wakacjach snuje marzenia na temat kolejnego gorącego urlopu spędzonego w twoim towarzystwie? Z niecierpliwością wyczekuje chwil, kiedy znów będziecie mogli powygrzewać się razem na słońcu? To oznacza, że uwzględnia cię w swoich planach, a zatem nie ma zamiaru się od ciebie oddalić. Skoro wybiega w przyszłość,  nie jesteś dla niego jedynie przelotną znajomością.

6. Robi ci miłe niespodzianki

Wakacyjny kochanek za każdym razem dokłada wszelkich starań, aby wasze spotkania były niezapomniane? Ma głowę pełną spontanicznych pomysłów, dzięki czemu nigdy w jego towarzystwie nie narzekasz na nudę? Jeśli tak, oznacza to, że pragnie wywrzeć na tobie jak najlepsze wrażenie, a zatem zależy mu, abyś czuła się przy nim wyjątkowo. Takie zachowanie wskazuje na to, że jesteś dla niego kimś szczególnym. Skoro cię rozpieszcza, to na pewno liczy na to, że wasza znajomość przerodzi się w coś więcej.

7. Liczy się z twoim zdaniem

Wakacyjna miłość za każdym razem bierze pod uwagę to, co masz do powiedzenia? Twoje zdanie zawsze się dla niego liczy? Jeśli tak, oznacza to, że darzy cię szacunkiem. Mężczyzna, który nie lekceważy opinii kobiety i w pełni je akceptuje, bez wątpienia traktuje ją poważnie. To bardzo dobry znak. Po pierwsze jesteś już o krok od związania się z nim, po drugie to może być naprawdę bardzo udana relacja partnerska. W końcu każdy marzy o byciu w związku opartym na szacunku. 

Seksturystyka kobiet

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)