POLECAMY

Randki zgodne z grupą krwi?

Masz problemy ze znalezieniem drugiej połówki? Może źle szukasz. Japończycy wierzą, że najlepiej dobrane pary mają zgodne grupy krwi.

Masz problemy ze znalezieniem drugiej połówki? Może źle szukasz. Japończycy wierzą, że odpowiedź można znaleźć w laboratorium.

Zobacz też: Kalkulator grupy krwi dziecka

Randki zgodne z grupą krwi?

Fot. Fotolia

U nas zwykle z politowaniem i pewną dozą ironii patrzy się na kobiety zaczytujące się w miłosnych horoskopach. W kraju Kwitnącej Wiśni takie horoskopy decydują o małżeństwach, tyle tylko, że nie chodzi o znak zodiaku, ale grupę krwi. Siedząc w barze możesz więc usłyszeć pytanie „AB?” a jak odpowiesz, że tak, to dopiero wtedy nieznajomy postawi ci drinka.

W kulturze Dalekiego Wschodu przywykło się uważać, że grupa krwi wyznacza osobowość człowieka, jego predyspozycje, a także romantyczne koneksje z innym ludźmi. Dość powiedzieć, że fascynacja wynikami laboratoryjnymi poszła tak daleko, że w księgarniach nabyć można dzieło pt. „Przewodnik dla ludzi z grupą B”. Na szybkich randkach w Tokyo siada się tylko do pasujących krwiście stolików, a prawie każda kobieta ma wyrobione zdanie na temat „facetów z grupą A”.

I choć z naukowego punktu widzenia to teoria ryzykowna na równi z dietami według grupy krwi (jest w nich ziarno logiki związane pochodzeniem rasy ludzkiej, ale trudno zaakceptować, że każdy z grupą „0” jest mięsożernym myśliwym), to dla zabawy możecie sami sprawdzić jak poniższa teoria sprawdza się z waszymi doświadczeniami.

Charakterystyka osobowości według krwi:

Grupa „0” - to ludzie odważni, pewni siebie, przyjacielscy, zwykle zwracający na siebie uwagę. Lubią być liderami i mają duże ambicje. Przetrwają w każdym środowisku.

Grupa „A” - to osoby metodyczne, zorganizowane i odpowiedzialne, umiejące się ograniczać. Bywają wrażliwi na zmiany w otoczeniu, chłodni, a nawet mściwi. Jako przyjaciele są pełni pasji i oddani.

Grupa „B” - to ludzie poszukujący wolności, kochający niezależność. Mają swoje zainteresowania i bywają postrzegani jako egocentrycy, zwykle preferują samotność. Nieśmiali i cisi w związkach potrafią być bardzo oddani i kochający.

Grupa „AB” - myślący racjonalnie, czasem tajemniczy, czasem wykazujący sprzeczne zachowania. Zwykle są oryginalni w sposobie myślenia i zachowaniu, bywają wręcz ekscentryczni. Nie specjalnie przejmują się opiniami innych.

Charakterystyka związków seksualnych między grupami krwi:

 
ONA
ON
ZWIĄZEK
0
0
Potrzebują ciągłego kontaktu fizycznego do pełni szczęścia, bardzo harmonijny.
A
0
On jest aktywny, ona pasywna; seksualność będzie zawsze oscylować z przeszkodami
B
0
Kochają się zawsze wszędzie - podział ról damsko-męskich bardzo im odpowiada
AB
0
Związek oscyluje między delikatnym, cichym a egocentrycznym, walczącym.
0
A
Oboje potrzebują seksu, ale płomień szybko wygasa bez pielęgnowania uczuć
A
A
Najlepszy układ z punktu widzenia kobiety: kochający i pełen zrozumienia
B
A
Seks nie jest podstawą, ale uczucie; erotyka wzmacnia się tylko dzięki cierpliwości
AB
A
Totalna porażka - związek braterski i kontakty tylko bardzo tradycyjne
0
B
Lubią eksperymentować, osiągają niezwykły potencjał, jeśli chodzi o talenty erotyczne
A
B
Oboje podobnie aktywni, ona oczekuje egzotyki i to klucz do sukcesu
B
B
Zwykle średnio zadowoleni seksualnie - potrzebują dużo doskonalenia
AB
B
Bardzo aktywni, uwielbiają różne pozycje i triki; najlepszy układ gdy kobieta jest starsza
0
AB
Seks ich jednoczy, ale szybko się wypala. Kobieta pozostaje niezaspokojona
A
AB
Jemu często zależy na samym seksie, ona często cierpi na brak uczuć
B
AB
Seks nie jest ich mocną stroną, często się nie szanują nawzajem, obojętnieją
AB
AB
Najbardziej zagadkowy związek - wszystko możliwe!
 

Zobacz także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (19)
/3 lata temu
brednie totalne, byłem w Japonii na kontrakcie 4 lata i nie spotkałem Japończyka który by się zajmował i przejmował czymś takim, najwyraźniej to artykuł dla nie za bardzo rozgarnietych nastolatek szukających księcia na białym koniu, najlepiej z giermkiem i pałacem na szklanej górze.
/5 lat temu
Heh, wychodzi, że po 7 latach ze sobą, w tym 5 latach szczęśliwego małżeństwa "Jemu często zależy na samym seksie, ona często cierpi na brak uczuć"... To tak jak z chińskim kalendarzem - 2 razy miałam urodzić chłopców, a mam 2 dziewczynki :P
/5 lat temu
Ja AB mój partner B - strzał w dziesiątkę :))))
POKAŻ KOMENTARZE (16)