Kobiety w TYM wieku mają marne szanse na znalezienie miłości. Liczby nie kłamią!

Kobiety w tym wieku mają najmniejsze szanse na miłość fot. Adobe Stock
Ankieta przeprowadzona przez popularną aplikację randkową jasno przedstawiła, w jakim wieku kobiety mają najmniejsze powodzenie u mężczyzn.
/ 04.08.2020 12:04
Kobiety w tym wieku mają najmniejsze szanse na miłość fot. Adobe Stock

Nie można mówić o czymś takim, jak odpowiedni wiek na pierwsze zakochanie, pierwszy związek, małżeństwo czy dziecko. Każdy sam decyduje o swoim życiu uczuciowym i układa je według własnego terminarza. Nie przeszkadza to jednak w tworzeniu statystyk, które mówią o tym, w jakim wieku najczęściej spotykamy naszą bratnią duszę, a w jakim czasie mamy na to najmniejsze szanse

Kiedy kobiety mają najmniejszą szansę na znalezienie miłości?

Aplikacja randkowa PlentyOfFish przeprowadziło ankietę, dzięki której ustalono, jaki jest najgorszy wiek dla kobiety poszukującej miłości. W badaniu przeanalizowano niemal 2 miliony wiadomości przesłanych przez ponad 80 tys. samotnych użytkowników i okazało się, że powodzenie u potencjalnych partnerów rzeczywiście zależy od daty urodzenia. W jakim wieku mamy najmniejsze szanse na znalezienie miłości?

Okazuje się, że największą „popularnością” wśród mężczyzn cieszą się 25-latki. Zdaniem ankietowanych nie oczekują one poważnych zobowiązań i wciąż oczekują dobrej zabawy, co jest dla facetów bardzo atrakcyjną wartością.

Wystarczy kilka lat, by to powodzenie rozpłynęło się bezpowrotnie. Badacze z PlentyOfFish ustalili, że najmniejszą szansę na znalezienie miłości mają 33-latki. Dlaczego?

Raport aplikacji randkowej jasno informuje, że zdaniem mężczyzn kobiety w wieku 33 lat myślą przede wszystkim o wyjściu za mąż i urodzeniu dziecka, podczas gdy faceci w tym wieku nie myślą jeszcze o ustatkowaniu.

Jest w tym ziarno prawdy. Zgodnie ze statystykami z „Topratedcasinos”, swoją drugą połówkę poznajemy w wieku 28 lat. Najczęściej spotykamy ją w pracy, szkole lub przez wspólnych znajomych. 

Zobacz też:
Ile seksu gwarantuje udany związek? Mniej niż myślisz...
Polscy mężczyźni zdradzili IDEALNY rozmiar biustu. Mają inne zdanie niż reszta świata
Do takiej liczby byłych facetów możesz się przyznać. Później zdaniem mężczyzn "zaczyna się rozwiązłość"

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA