Daj mu sie zdobyć - polowanie jest jednym z jego instynktów/ fot. Shutterstock

Jak wzmocnić uczucia mężczyzny?

Możesz zdobyć uczucie mężczyzny, nie ryzykując emocjonalnej katastrofy, jeśli będziesz pamiętać o zaleceniu: stwórz bezpieczną i przyjazną atmosferę bez okazywania desperacji. Może się to wydawać łatwe na pierwszy rzut oka. Wiele kobiet hojnie daje mężczyźnie poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Lecz do czasu.
/ 10.12.2010 13:01
Daj mu sie zdobyć - polowanie jest jednym z jego instynktów/ fot. Shutterstock

Jak kocha, to poczeka

Mężczyzna wręcz czeka, aż coś się nie uda, aż pojawią się wątpliwości i problemy, które trzeba rozwiązać. Nie prowokuj tego. Nie bądź zbyt szybka. Bądź inteligentniejsza i silniejsza niż on. Jeśli jest wart Twojej miłości, jest też wart czekania.

Niech przejmie stery

Jeżeli mu na Tobie zależy, napięcie oraz pytania będą w nim narastały tak samo jak w Tobie. Pozwól, aby to on wykonał pierwsze, lecz wiele mówiące ustępstwo, dopasowując się do Twojego życia. Pozwól, aby to on wypowiedział pierwszą deklarację miłości. Pozwól mu dociekać, dlaczego go nie naciskasz. Większość kobiet zbyt szybko ulega, tylko po to, żeby potem miesiącami uganiać się za mężczyzną, zachodząc w głowę, co stało się z jego zainteresowaniem.

Zobacz też: Po randce uwodzicielskiej

Daj się zdobywać!

Niektóre kobiety jedynie myślą, że lubią być zdobywane, podczas gdy w rzeczywistości robią co w ich mocy, aby jak najszybciej zniechęcić do tego mężczyznę. Większość z nich pragnie pokazać wszystko, opowiedzieć wszystko i oddać się w pełni.

Wystarczy, że tego nie zrobisz, a będziesz wciąż zdobywana. Jeśli chodzi o miłość, kobiety nie potrafią trzymać języka za zębami, lecz w początkowej fazie zauroczenia zatrzymanie dla siebie swoich najgłębszych uczuć jest sprawą najwyższej wagi. To naturalne, że chciałabyś z nim jak najszybciej o nich porozmawiać, ale lepiej będzie, jeśli zamiast tego porozmawiasz z najlepszą przyjaciółką.

Zobacz też: Nieśmiałość w kontaktach seksualnych

Co mężczyzna ma wspólnego z łososiem?

Łosoś instynktownie płynie pod prąd, aby zaplemnić ikrę. Mężczyzna jest dokładnie taki sam. Podnieś mu nieznacznie poprzeczkę i obserwuj, jak zwiększa swoje starania — będzie Twój bez żadnego wysiłku. Tak naprawdę owo „bez wysiłku” jest najważniejszym elementem miłosnej układanki.

Fragment pochodzi z książki „Sztuka wojny w miłości” Connela Cowana i Gail Parent (Wydawnictwo Helion, 2009). Publikacja za wiedzą wydawcy.