Jak uwieść faceta - 6 seksownych zachowań

Jak uwieść faceta fot. Fotolia
Za sprawą tych 6 zalotnych gestów z pewnością podniesiesz temperaturę jego ciała. Sprawdź!
/ 16.09.2016 14:25
Jak uwieść faceta fot. Fotolia

Wydaje ci się, że najlepszym wabikiem na mężczyznę jest skąpa bluzeczka odkrywająca biust bądź mini ledwo przysłaniająca pośladki? Jeśli tak, jesteś w dużym błędzie. Fakt, faceci to wzrokowcy, dlatego uwielbiają podziwiać kobiece wdzięki, ale istnieją inne, bardziej wysublimowane, a nawet skuteczniejsze, sposoby na ich uwiedzenie. Wcale nie musisz być prowokująco ubrana, aby rozpalić jego zmysły. Nie wiesz, jak uwieść faceta? Wystarczy, że wykonasz 6 seksownych gestów...

6 skutecznych sposobów na znalezienie partnera

1. Lekkie rozchylenie ust

Mężczyźni uwielbiają kobiece usta. Duże i pełne wodzą każdego z nich na pokuszenie. Jeszcze lepszy efekt wywołują wtedy, kiedy są zmysłowo podkreślone szminką. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na uwiedzenie faceta jest rozchylenie ust. Warto zastosować ten trik podczas picia drinka. Naprzemienne oblizywanie i rozchylanie warg to zachowanie, któremu nie oprze się żaden osobnik płci męskiej.

2. Delikatne pochylenie tułowia ku mężczyźnie

Jeśli chcesz wyrazić zainteresowanie mężczyzną, lekko pochyl ku niemu tułów. Ten niewinny gest bardzo dużo znaczy. Facet, którego chcesz zdobyć, będzie dzięki niemu wiedział, że obdarzyłaś go sympatią i pragniesz zacieśnić wasze relacje. Podczas jego wykonywania spójrz mu prosto w oczy. Zobaczysz, że straci dla ciebie głowę.

3. Założenie nogi na nogę

Nie wiesz, jak uwieść faceta? Widok długich, zgrabnych nóg przyprawia każdego faceta o zawrót głowy. Jeśli uważasz, że właśnie ta część ciała jest jednym z twoich największych atutów, eksponuj ją jak najczęściej. Pamiętaj jednak, aby zachować umiar. Bardzo krótka sukienka czy spódnica może sprawić, że facet potraktuje cię jak łatwą zdobycz. Jeśli chcesz wzbudzić w nim pożądanie, wystarczy, że skierujesz się ku niemu i seksownie założysz nogę na nogę. W ten sposób podkreślisz kształtne uda i uwydatnisz mięśnie łydki. Możesz też zapleść nogi w "warkocz". Przyjęcie takiej pozycji ciała na pewno zrobi wrażenie na mężczyźnie, który wpadł ci w oko.

4. Potrząsanie i odrzucanie włosów na ramiona

Wbrew pozorom faceci przywiązują dużą wagę do tego, co kobieta ma na głowie. Najbardziej podobają im się długie, włosy, szczególnie w kolorze blond. Jednak nawet jeśli masz krótką fryzurę, możesz sprawić, że mężczyzna nie będzie potrafił ci się oprzeć. Jak? Wystarczy, że zaczniesz się bawić swoimi włosami. Oplataj je wokół palca, potrząsaj nimi i odrzucaj na ramiona – w ten sposób uświadomisz swojemu obiektowi zainteresowania, że czujesz się atrakcyjna i pragniesz, aby tę atrakcyjność dostrzegł.

5. Powolne głaskanie odsłoniętej szyi

Masz piękną, smukłą szyję? Warto, abyś ją eksponowała. Okazuje się, że równie skutecznym manewrem wzbudzającym pożądanie w mężczyźnie jest powolne głaskanie odsłoniętej szyi. Możesz mieć pewność, że po paru chwilach straci zmysły. W ten sposób nie tylko zasygnalizujesz mu, że jesteś nim zainteresowana, lecz także złakniona pieszczot.

6. Pozornie przypadkowe dotknięcie mężczyzny

Nie wiesz, jak uwieść faceta? Wykorzystaj zmysł, który jest niedoceniany – dotyk. Odgrywa on istotną rolę w relacjach między ludźmi, a szczególnie w relacjach damsko-męskich. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na okazanie facetowi zainteresowania są pozornie przypadkowe dotknięcia. Dzięki nim nawiążecie ze sobą kontakt fizyczny, zbliżycie się do siebie. Zobaczysz, że za ich sprawą na pewno wzbudzisz w nim pożądanie.

7 zmysłowych gestów, które wskazują na to, że on cię pożąda

Redakcja poleca

REKLAMA