Faceci są w stanie odgadnąć, ilu miałaś partnerów seksualnych. Wszystko przez twój... sposób mówienia

Mężczyźni wiedzą, ilu miałaś partnerów seksualnych fot. Adobe Stock
Wystarczy, że porozmawiamy z nimi na jeden temat, a sami ustalą, czy mamy duże doświadczenie seksualne.
/ 29.07.2020 12:18
Mężczyźni wiedzą, ilu miałaś partnerów seksualnych fot. Adobe Stock

Możemy próbować zaprzeczać, ale większość z nas jest ciekawa, ilu partnerów seksualnych miała przed nami osoba, z którą się spotykamy. To naturalna ciekawość, które z reguły nie zmienia naszego postrzegania drugiej połówki, a jedynie zapewnia naszą potrzebę wiedzy.

Niestety, zarówno mężczyźni, jak i kobiety często kłamią na temat liczby swoich partnerów, bo boją się negatywnej oceny innych. Nie chcą uchodzić za zbyt rozwiązłe lub wręcz przeciwnie - zbyt pruderyjne. Okazuje się jednak, że nasze drobne oszustwa na nic się zdają, bo mężczyźni są w stanie sami odkryć, ilu partnerów miałyśmy przed nimi. W jaki sposób?

Jak sprawdzić, ilu partnerów seksualnych miała kobieta?

Popularny portal girlschase.com przeprowadził ankietę, w której faceci opisywali, jak odgadują, czy kobieta jest doświadczona seksualnie czy też nie. Wystarczy, że przez chwilę posłuchają, w jaki sposób rozmawiamy z nimi o sprawach intymnych. 

Jeśli na dźwięk słowa seks zaczynamy się rumienić, zmieniamy temat lub unikamy odpowiedzi, prawdopodobnie nie mamy dużego doświadczenia i albo pierwszy raz mamy jeszcze przed sobą, albo spałyśmy z jednym, dwoma partnerami. 

Z kolei jeśli temat seksu zdaje się nas niezwykle ciekawić i dopytujemy faceta o szczegóły, wszystko wskazuje na to, że mamy za sobą pierwsze doświadczenia. Może to być też znak, że jesteśmy otwarte na nowe doświadczenia i chcemy poszerzać swoją wiedzę. Wtedy ankietowani mężczyźni oceniają liczbę naszych partnerów na 3-7. 

Największe doświadczenie seksualne sugeruje otwartość i pewność siebie w mówieniu o seksie. Jeśli nie czujemy się skrępowane i jasno komunikujemy to, co nam się podoba, a co nie, to dla facetów jasny sygnał, że mamy za sobą przynajmniej kilkunastu partnerów seksualnych. Rozmówcy portalu girlschase.com szacują ją na 10-20.  

Ilu partnerów seksualnych średnio ma kobieta? 

Jak podają dane Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, kobiety w ciągu swojego życia mają średnio od 2 do 4 partnerów. Liczba ta może być oczywiście wyższa, bowiem kobiety często ukrywają prawdę w obawie przed ostracyzmem. 

Zobacz też:
Ile seksu gwarantuje udany związek? Mniej niż myślisz...
Polscy mężczyźni zdradzili IDEALNY rozmiar biustu. Mają inne zdanie niż reszta świata
Do takiej liczby byłych facetów możesz się przyznać. Później zdaniem mężczyzn "zaczyna się rozwiązłość"