Czy on jest gejem - 7 oznak fot. Fotolia

Czy on jest gejem - 7 oznak

Czy chłopak, z którym się spotykasz jest gejem? Przedstawiamy listę 7 oznak, które pomogą ci dowiedzieć się prawdy!
/ 10.03.2016 05:01
Czy on jest gejem - 7 oznak fot. Fotolia

Spotykasz się z sympatycznym, interesującym facetem, ale pewne cechy jego wyglądu i zachowania sugerują, że może być gejem? Nie czekaj aż zobaczysz go w dwuznacznej sytuacji! Lepiej uniknąć rozczarowań.

Przeczytaj, po czym można poznać, że twój obiekt westchnień woli mężczyzn. Lepiej dowiedzieć się wcześniej niż później, bo szybciej wybijesz go sobie z głowy lub... przerobisz na przyjaciela. Przedstawiamy listę, na podstawie której dokonasz właściwego osądu.

Czy on jest gejem? 7 oznak

1. Nadwrażliwość

Homoseksualiści w przeciwieństwie do heteroseksualistów nie boją się okazywać swych uczuć. Są bardzo emocjonalni, czasem wręcz przesadnie. Według gejów płacz nie dowodzi słabości mężczyzny, przeciwnie - jest naturalnym zachowaniem, na które każdy człowiek może sobie pozwolić.

2. Potrzeba dotyku

Homoseksualiści bardziej niż heteroseksualiści lubią przytulać i głaskać ludzi, których darzą sympatią. Wyjątkową czułość okazują względem członków swojej rodziny. Poza tym częściej niż inni dotykają siebie, np. przeczesują włosy. Podobnie zachowują się kobiety.

3. Specyficzny chód

Homoseksualiści chodzą podobnie jak kobiety: poruszają biodrami, zaś ramiona mają prawie nieruchome. Heteroseksualiści poruszają ramionami, by wyeksponować atuty swojej męskiej sylwetki. Krok gejów jest znacznie lżejszy niż heteroseksualistów.

4. Przesadna dbałość o ciało

Geje pieczołowicie pielęgnują swoje ciało. Depilują je, nawilżają, używają balsamów, samoopalaczy, chodzą na solarium i do kosmetyczki. Niektórzy mężczyźni heteroseksualni postępują tak samo, jednak nie przykładają aż tak dużej wagi do wyglądu swojej skóry.

5. Gładkie usta i perfekcyjna fryzura

Homoseksualiści przesadnie dbają o swoje usta, starają się, by zawsze były gładkie i nawilżone. Geje przykuwają uwagę innych modną fryzurą, a ich włosy, bez względu na pogodę, są zawsze perfekcyjnie ułożone.

6. Wysoki stopień empatii

Geje umieją doskonale wczuć się w położenie innej osoby, dlatego tak chętnie ludzie zwierzają im się ze swoich problemów. Homoseksualiści potrafią słuchać, co sprawia, że mamy ochotę powierzyć im swoje najskrytsze tajemnice.

7. Duża liczba koleżanek

Geje uwielbiają otaczać się kobietami, ponieważ bez trudu nawiązują z nimi dobry kontakt. Homoseksualiści mają wiele wspólnych tematów z paniami, podobnie spędzają wolny czas. Geje są dobrymi rozmówcami i bardzo często służą dobrą radą.

Zobacz również:

7 sygnałów, że chodzi mu tylko o seks Jaki jest najbardziej pożądany typ faceta?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/21.02.2017 21:18
Połowa z tych niby "faktów" jest sterootypem , zachowanie takie może świadczyć co najwyżej o pedale a nie geje też są prawdziwymi mężczyznami mogę nawet potrafić więcej niż nie jesteśmy heterowiec
/28.05.2016 01:01
Wyszło mi,że jestem gejem. To już koniec ,jestem załamany. Ratujcie!
/23.05.2016 11:10
4/3 że jestem gejem. Super. To że facet jest empatyczny, wrażliwy, lub ma koleżnki z którymi lubi spędzać czas, ale już nie koniecznie zaciągnąć do łóżka, ma oznaczać bycie homo ??
POKAŻ KOMENTARZE (3)