8 sygnałów, że ON cię już nie kręci

Zobacz, po czym poznać, że nie zależy ci już na twoim facecie jak kiedyś.
/ 10 miesięcy temu

Uświadomienie sobie faktu, że twój mężczyzna nie jest już ci tak bliski jak kiedyś, to bolesne i nieprzyjemne uczucie. Pewnie trudne do zaakceptowania. Czasami jesteśmy z kimś z rozpędu, z przyzwyczajenia i nie zwracamy uwagi na niektóre sygnały, że w związku źle się dzieje.
Dobrze nie przegapić tego momentu – świadomie powalczyć o partnera i na nowo rozpalić uczucia, albo być może rozważyć rozstanie.
Po czym poznać, że już ci na nim nie zależy? Oto 8 sygnałów, które mogą o tym świadczyć!

Czytaj też:

Nie jesteś pewna, czy on już oszalał na twoim punkcie? Oto 8 niezawodnych oznak, po których poznasz zakochanego mężczyznę7 oznak, że facet z którym się spotykasz, jest toksyczną osobą, wampirem energetycznym lub... psychopatą!5 sposobów na to, aby uwieść faceta (i to bez narzucania się!)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/8 miesięcy temu
Nie ma możliwości, że mój facet miałby mnie nie kręcić. Od jakiegoś czasu dodatkowo bierze tabletki Penisizer, jak sama nazwa wskazuje - są na powiększanie. No i świetnie się sprawdzają.
/10 miesięcy temu
Serdecznie polecam trenera Igora Wejdź na stronę IGORTRENERONLINE.PL Osiągnij szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek! Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja! Wejdź teraz na igortreneronline.pl i wygraj nawet 10 tysięcy złoty! Sama skorzystałam i serdecznie polecam :D
/10 miesięcy temu
Czasem problemem jest niskie libido. Z nim na szczęście można sobie poradzić:) zbijamywage.pl/kobieta/femin-plus-czy-to-najlepszy-preparat-na-kobiece-libido