Lista najseksowniejszych zawodów według Tindera

nauczycielka fot. Adobe Stock
Jakie profesje damskie i męskie są najbardziej pożądanymi, by rozpalać pożądanie?
Małgorzata Germak / 27.02.2018 13:51
nauczycielka fot. Adobe Stock

Pielęgniarka? Modelka? Strażak? Kogo najbardziej pożądają poszukiwacze romansów? Portal randkowy Tinder na podstawie danych z aplikacji przygotował zestawienie najseksowniejszych zawodów – damskich i męskich. Sprawdź, kto załapał się do najgorętszej trójki!

Bimber prawie jak Tinder – aplikacja znajdzie osobę, która chce się z tobą napić

Okazuje się, że podczas poszukiwań drugiej osoby, z którą chętnie byśmy się umówili, nie liczy się tylko to, jak wyglądamy. Zdziwieni, że poza fotkami chodzi o coś więcej? A jednak. Jak donosi serwis F5 – twórca Tindera, popularnej aplikacji randkowej, zbadał, co jeszcze wpływa na powodzenie wśród użytkowników. Okazuje się, że konkretna profesja i wykształcenie mogą przełożyć się na powodzenie podczas randkowania. I seksownego strażaka wcale nie ma w topowej trójce.

Zobacz, jakie zawody gwarantują powodzenie na Tinderze!

Kobiety

  1. Specjalistka ds. PR
  2. Projektantka wnętrz
  3. Nauczycielka

Mężczyźni

  1. Pilot
  2. Przedsiębiorca
  3. Lekarz

Z kim najchętniej poszłybyście na randkę, jakbyście miały wybierać z tej listy?

Według danych opublikowanych w Wirtualnych Mediach z Tindera w Polsce korzysta więcej mężczyzn (55%) niż kobiet. Przeważają osoby ze średnich i dużych miast. Użytkowników w stanie wolnym jest na Tinderze 58%, z czego 54% to single, a 4% to ludzie rozwiedzeni lub w separacji. Co trzecia osoba korzystająca z tej aplikacji ma dziecko.

To cię może zainteresować:

Co mężczyźni naprawdę sądzą o Anelli i siostrach Godlewskich? Zobacz naszą sondę uliczną!„Uprawiałam z mężem codziennie seks. Przez cały rok”. Jakie były efekty tego ciekawego eksperymentu?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA