POLECAMY

Co mężczyźni naprawdę sądzą o Anelli i siostrach Godlewskich? Zobacz naszą sondę uliczną!

Ruszamy z nowym cyklem „Polki pytają – faceci odpowiadają”! Będziemy pytać mężczyzn na ulicy o opinie na różne gorące tematy. Zaczynamy ostro!
Małgorzata Germak / 7 miesięcy temu

O czym naprawdę myślą mężczyźni? Co im się podoba, a czego skrycie nie cierpią? Co sądzą o najnowszych trendach w modzie, jak chcieliby, żeby ubierała się ich dziewczyna, do czego za nic w świecie się nie przyznają w łóżku… Rusza nowy cykl „Polki pytają – faceci odpowiadają”.

Jest o co pytać! I zamierzamy w naszym nowym cyklu zadawać bardzo różne - mniej i bardzie kontrowersyjne pytania - facetom, tym zwykłym, normalnym, których każda z nas codziennie mija na ulicach swojego miasta.
Z mikrofonem w ręku, kamerą i listą gorących pytań zamierzamy wyciągać od męskiej części społeczeństwa, co się da.
Śledźcie nasz nowy cykl. Pewnie nie zawsze będzie do końca poważnie, ale na pewno szczerze i otwarcie poruszymy mnóstwo tematów. Któryś na pewno was zainteresuje.
 
Na pierwszy ogień idą dziewczyny z internetu, o których ostatnio trochę się mówi. Zapytaliśmy facetów, co sądzą o polskiej Barbie, czyli Anelli oraz o siostrach Godlewskich.
Obejrzyjcie wideo i same zobaczcie, co powiedzieli nam faceci!

Oglądaj też:

Czas przełamać tabu i odpowiedzieć na pytanie: czy w czasie okresu można uprawiać seks?Śniło ci się, że zdradzasz lub robi to twój facet? Przekonaj się, co to oznacza!

KOMENTARZE (4)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/7 miesięcy temu
Ktoś kiedys mi powiedział.... Piękne dziewczyny są na parę razy do łóżka a na żonę na całe życie wziąłem taką dla której to ja jestem najważniejszy, taką która w głowie na miejscu ma mózg a nie steropian, która nie myśli tylko o mojej kasie aby ją trwonić egoistycznie na swój plastikowy wizerunek tylko po to aby innym facetom się podobać a mi robić rogi.... Dziękuję za uwagę... Ale taka jest prawda 😊
/7 miesięcy temu
Co z wami? Nie widzicie tego kiczu i tandety? Są 3 rodzaje lasek: albo sztuczne jak one, albo naturalistki straszące brakiem choćby małego make-upu, albo identycznie ubrane klony. Koszmar !!!
/7 miesięcy temu
Okropnie, sztuczne i bez klasy laski, wyglądają jak lalki z sex shopu, nie kobiety !!!
POKAŻ KOMENTARZE (1)