Nie wiesz, gdzie jest twój punkt G? Spokojnie! Pomożemy ci go znaleźć!

punkt G, gdzie jest punkt G, jak pieścić punkt G, stymulacja punktu G fot. Adobe Stock
Punkt G to klucz do orgazmu pochwowego i rozkoszy niczym z erotycznych filmów. Ten cudowny guziczek ma każda kobieta, lecz niewiele potrafi go stymulować, a to prostsze niż się wydaje! Pokażemy ci, gdzie jest punkt G i nauczymy cię go pieścić tak, abyś mogła przeżywać orgazm sama lub z partnerem.
/ 01.04.2019 10:02
punkt G, gdzie jest punkt G, jak pieścić punkt G, stymulacja punktu G fot. Adobe Stock

Punkt G to niewielki obszar o średnicy centymetra, który znajduje się wewnątrz pochwy. Dokładnie w jej przedniej ścianie, (czyli części leżącej bliżej brzucha) jakieś 2,5 do 5 cm od wejścia do pochwy.

Punkt G - najbardziej tajemnicza strefa kobiety?

Gdzie jest punkt G?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta - wystarczy wsunąć do pochwy palec, mając  wnętrze dłoni było skierowane ku górze. Następnie zgiąć lekko palec i delikatnie przesunąć po przedniej ścianie pochwy. Niewielkie, chropowate zgrubienie to jest właśnie twój punkt G!
Łatwo go wyczuć, bo żywo reaguje na dotyk.
Jeśli nie możesz znaleźć punktu G, pomóż sobie drugą dłonią. Nie wyjmując pierwszej z pochwy, przyciśnij podbrzusze nieco powyżej wzgórka łonowego. Ucisk sprawi, że przednia ściana pochwy przybliży się do zgiętego palca, a wtedy na pewno będziesz już wiedzieć, gdzie jest twój punkt G.

Jak pieścić punkt G?

Bardzo prosto, przede wszystkim masując go i obserwując swoje reakcje. 

Nie bój się sprawdzać, co sprawia ci rozkosz. Może wolisz mocne pocieranie albo delikatne koliste ruchy? Chcesz ucisnąć to miejsce? 
Jeśli tak, to zamiast jednego palca wsuń w pochwę dwa lub nawet trzy i zegnij je w kierunku podbrzusza, a potem mocno dociskaj do punktu G.
Gdy to nie wystarczy sięgnij po wibrator albo… Poproś o pomoc partnera.
Niech włoży w pochwę swoje place i zapozna się z twoim guziczkiem rozkoszy. Możecie poprzestać na takim rodzaju zaspokojenia (partner na pewno się nie obrazi) albo przejść do jednej z pozycji idealnie stworzonych do masowania punktu G.

Punkt G w seksie we dwoje

Jest wiele pozycji umożliwiających większy ucisk na punt G. Najprostszy i najbardziej popularny jest ta wariant na jeźdźca, w którym kobieta może swobodnie manewrować penisem partnera sprawiając, że będzie stale uciskał jej punkt G.
U dziewczyn z tyłozgięciem macicy łatwiej będzie dotrzeć do punkt G w pozycji na pieska, w której kobieta klęczy tyłem do partnera. Wtedy nawet niewielkich rozmiarów penis ma szansę bezpośrednio uderzać w punkt G i sprawiać kobiecie rozkosz.
Każdy sam musi znaleźć swoją pozycję i swój rytm, pobudzający punkt G, ale warto się postarać, bo stymulowanie tego miejsca pozostawia niezapomniane przeżycia dla obojga partnerów.

Przeczytaj koniecznie!
Co się stanie, gdy przestaniesz uprawiać seks? Poznaj konsekwencje zdrowotne
5 powodów, dla których powinnaś częściej rano uprawiać seks
Seks bez zabezpieczenia – prezerwatywa to konieczność, nie fanaberia

Redakcja poleca

REKLAMA