Wspólny orgazm podczas stosunku – nauczymy cię szczytować z partnerem

Wspólny orgazm podczas stosunku – nauczymy cię szczytować z partnerem fot. Adobe Stock
Wspólny orgazm podczas stosunku to marzenie wielu par. Niełatwo go osiągnąć, ale nie oznacza to, że jednoczesny orgazm podczas seksu nie jest możliwy. Co trzeba zrobić, żeby, choć raz przeżyć razem szczytowanie? Poznaj zasady i techniki wspólnego orgazmu, a nie będziesz narzekać na nudę w sypialni.
/ 08.01.2019 14:03
Wspólny orgazm podczas stosunku – nauczymy cię szczytować z partnerem fot. Adobe Stock

Wspólny orgazm podczas seksu wymaga czasu, wzajemnego zaufania i znajomości potrzeb swoich oraz partnera. Uważa się, że jednoczesne szczytowanie to przywilej doświadczonych par, ale różnie z tym bywa. Dlatego zamiast zastanawiać się nad brakiem jednoczesnego orgazmu, lepiej skupić się na tym, w jaki sposób go osiągnąć.

Jak nauczyć się orgazmu pochwowego z partnerem?

Orgazm podczas stosunku zaczyna się wcześniej

Tajemnicą równoczesnego szczytowania jest nastawienie. Jeśli podjedziecie do siebie wzajemnie z zaciekawieniem, zaczniecie bawić się swoimi ciałami zamiast zmierzać punkt po punkcie do celu, to macie duże szanse na jednoczesny finał.

Z reguły uważa się, że kobieta potrzebuje dłuższej gry wstępnej, a mężczyzna mógłby od razu przejść do sedna, ale seks to sprawa bardzo indywidualna.
Niektórzy partnerzy (bez względu na płeć) potrzebują wielu pieszczot nim przejdą do stosunku seksualnego, inni wolą rozkoszować się długotrwałym seksem niż grą wstępną i to dopiero doprowadza ich do jednoczesnego orgazmu. Są też kobiety (panów niestety to nie dotyczy), które muszą najpierw doświadczyć orgazmów sutkowych lub łechtaczkowych, nim nie zaczną szczytować.

Jedyni partnerzy lubią być gryzieni, drapani, inni łaskotani lub delikatnie muskani ustami i opuszkami palców. Jeszcze inni od pieszczot wolą namiętne pocałunki, imitujące akt seksualny. I to powinniście wiedzieć o sobie nawzajem zanim zaczniecie marzyć o jednoczesnym orgazmie podczas seksu.

Patrz i kochaj się na zdrowie

Istnieją pozycje sprzyjające równoczesnemu szczytowaniu. Większość z nich opiera się na kontakcie wzrokowym partnerów. Żeby jednak zatopić się w spojrzeniu drugiej osoby w czasie zbliżenia, trzeba czuć się akceptowanym. 

Nie ma udanego seksu bez poczucia bezpieczeństwa. Wiedzą o tym dobrze zwłaszcza pary uprawiające BDSM. Przekraczanie granic, a tym bardziej doświadczenie jednoczesnego orgazmu nie jest możliwe, jeśli nie ufamy drugiej stronie i nie wierzymy, że jesteśmy dla niej wyjątkowi.
Jeśli nauczycie się kochać, patrząc sobie w oczy, to z łatwością opanujecie technikę równoczesnego oddychania.  Zrównując swoje oddechy, a tym samym i ruchy ciała będziecie już tylko o krok od wspólnego orgazmu.

Techniki wielokrotnego orgazmu podczas seksu

  • Najbardziej popularna to ta, gdy partnerka siada na siedzącym mężczyźnie i oplata ciasno jego tułów nogami. W tej pozycji obie strony mogą podziwiać swoje ciała, kokietować się wzrokiem oraz kontrolować swoje oddechy i ruchy frykcyjne.
  • Dobrze sprawdza się pozycja na jeźdźca, gdy kobieta siedzi na leżącym partnerze, a on mocno ściska dłońmi jej talię. W obu pozycjach mężczyzna może jednocześnie obserwować partnerkę i pieścić jej piersi oraz całe ciało.
  • Pozycja sprzyjająca jednoczesnemu orgazmowi np. dla osób o bujniejszych kształtach, to ta, gdy partnerzy leżą na boku pod kątem 45 stopni, zwróceni do siebie twarzami. Kobieta w trakcie seksu zarzuca mężczyźnie jedną nogę na miednicę, a on wsuwa swoją między jej uda. W ten sposób, penetrując penisem pochwę ociera się także udem o jej pośladki i wargi sromowe.

Sprawdź też:
Nasutniki - małe co nieco, które sprawdzi się w każdej sypialni i nie tylko…
„Porno – dlaczego moja dziewczyna ogląda te filmy zawsze przed naszym seksem?”
5 rzeczy, które zawsze powinnaś robić po seksie

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA