Seks na stojąco – obudź wyobraźnię!

Co zrobić, gdy odczuwasz ból podczas seksu? /fot. Shtterstock
Współżycie na stojąco to źródło niezapomnianych wrażeń. Uprawianie seksu wciąż w tej samej pozycji staje się nudne i przewidywalne. Dlatego eksperymentuj i baw się seksem. W jakich pozycjach można się kochać na stojąco?
/ 18.08.2011 14:51
Co zrobić, gdy odczuwasz ból podczas seksu? /fot. Shtterstock

Precz z nudą i rutyną

Seks na stojąco niewątpliwie jest bardziej męczący, ale i ciekawszy. Wymaga większej siły, koordynacji i zmysłu równowagi, ale w zamian otrzymujemy niezapomniane doznania. Co więcej seks na stojąco jest bardziej ekonomiczny. Nie potrzebne jest wam ani łóżko, ani duża przestrzeń, wystarczy siła i trochę wyobraźni.

Każdą pozycję na stojąco można traktować jako przejściową lub początkową. Dzięki temu partnerzy mają możliwość zmiany tempa ruchów i kąta, pod którym członek jest wprowadzany do pochwy.

Pozycja huśtawki

W tej pozycji partner opiera się o ścianę i unosi kobietę, podkładając pod jej pośladki dłonie lud trzymając jej uda. Partnerka musi mocno i ciasno objąć nogami swego partnera - najlepiej  jest spleść je z tyłu.

Partnerzy w tej pozycji doświadczają idealnej bliskości. Mogą się całować, lecz wzajemne pieszczenie nie jest możliwe, gdyż ręce obojga są skupione na podtrzymywaniu.

Przeczytaj: Pozycja 69 - ja tobie, ty mi

Pozycja hinduska

Partnerzy stoją na jednej nodze, a druga zgięta jest pod kątem prostym w kolanie i oparta na udzie partnera – zwiększa to głębokość penetracji podczas pchnięć. Pozycja zwiększa drażnienie bocznej powierzchni pochwy. Partner może wchodzić w partnerkę swobodnie i namiętnie.

Pozycja stojąca pochylona

Partnerka jest odwrócona tyłem do partnera i mocno pochylona do przodu, może opierać się jedną lub dwiema rękami na podłodze. Partner wchodzi w partnerkę od tyłu i mocno ją do siebie przyciska. Ta pozycja pozwala na głębokie pchnięcia. Partnerka może jednocześnie pieścić swoją łechtaczkę, lub pozostawić to partnerowi.

Przeczytaj: Zbyt giętki członek

Wbijanie kołka

Partnerka oplata partnera nogami w pasie i opiera się o ścianę. Jednocześnie musi go mocno trzymać za ramiona. W tej pozycji partner może wykonywać silne pchnięcia unosząc pośladki partnerki. Dla ułatwienia, partnerka może siedzieć na blacie lub półce, choć wówczas stosunek nie będzie tak ryzykowny.

Redakcja poleca

REKLAMA