męźczyzna, nogi, kobieta

Podniecająca kobieca masturbacja

Chcesz wiedzieć co tak kręci facetów w kobiecej masturbacji? Znamy tego przyczyny!
/ 25.11.2013 14:39
męźczyzna, nogi, kobieta

Co mężczyzn podnieca w kobiecej masturbacji? Każdy mężczyzna, z którym byłam uwielbiał na to patrzeć, podobnie też skonstruowane sa reklamy seks-telefonów: kobieta sama robiąca sobie dobrze. Dlaczego tak to na nich działa? A może nie każdy mężczyzna tak reaguje? - Ewa z Dąbrowy Górniczej

Odpowiada Psycholog i seksuolog Anna Zawadzka, z Internetowej Poradni Psychologicznej www.psychorada.pl:

Przez wieki przyjemność seksualna kobiet była tematem tabu. Obowiązkiem kobiety w trakcie aktu seksualnego było sprawienie mężczyźnie przyjemności, nigdy odwrotnie. Czerpanie radości z kontaktów fizycznych było domeną mężczyzn, nie przystawało płci pięknej. Po rewolucji seksualnej, ruchach feministycznych, dążeniu do poprawienia sytuacji kobiet na świecie, zaczęto również przyglądać się ich miejscu w zaciszach sypialni. Stało się jasne, że kobiety nie tylko pragną odczuwać przyjemność z seksu, ale także zaczynają oczekiwać od mężczyzn dostarczania im tej przyjemności oraz potrafią same sobie tą przyjemność ofiarowywać.

Reakcja mężczyzny na masturbującą się kobietę może wynikać z wielu powodów: preferencji, niespecyficzności zjawiska popularyzowanego dopiero w ostatnich czasach, postrzeganiem masturbacji, jako zachowania typowego jedynie dla odważnych, otwartych na eksperymenty kobiet. Jednak najczęściej przyczyny doszukiwać należy się w reakcji masturbującej się kobiety: odczuwaniu przez nią przyjemności towarzyszą często wypieki na twarzy, mimika będąca ekspresją przeżywania rozkoszy, wydawane dźwięki, symulacja ruchów frykcyjnych czy napięcie mięśni.
 

Trudno powiedzieć czy wszystkich mężczyzn podnieca widok masturbującej się kobiety, ale z pewnością większość z nich odczuwa w takich sytuacjach silne podniecenie.

A co TY sądzisz o takim sposobie podniecania faceta?
Podyskutuj na forum.


 

Anna Zawadzka - seksuolog, psycholog, członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Tytuł magistra psychologii stosowanej na Uniwersytecie Lódzkim otrzymała w specjalizacji z zakresu psychologii rodziny i małżeństw. Aktualnie pracuje w serwisie Psychorada.pl i gdzie prowadzi konsultacje i kursy on-line.