Męska sex lalka dla kobiet - relacja intymnych przeżyć dziennikarki

Gabriel jest przystojny i ma 175 centymetrów wzrostu. Wykonano go z silikonu. Czy jest w stanie zastąpić żywego partnera w sypialni?
Małgorzata Germak / 25.01.2018 15:06

Nie czuję różnicy między seksem z męską lalką a żywym mężczyzną. No może oprócz tego, że mam pełną kontrolę” – oceniła dziennikarka swoje doświadczenia w sypialni z ręcznie robionym manekinem do uprawiania seksu.

Dlaczego warto korzystać z kulek gejszy? Lista zalet jest naprawdę długa!

Karley Sciortino prowadzi kolumnę o seksie w magazynach „Vogue” i „Vice”. Uprawiała seks z przystojnym Gabrielem – sex lalką.
Gabriel został stworzony przez firmę Sinthetics z Los Angeles, która robi na zamówienie erotyczne lalki dla mężczyzn i dla kobiet.
Tu nic nie jest masowe. Główny artysta w firmie – Matt Krivicke – mówi, że każde zamówienie jest specyficzne. Realizują konkretne wytyczne klienta – od koloru skóry do ilości włosów łonowych – które powinna mieć lalka. „Jeśli ktoś określi narodowość, użyję albo różowych tonów, albo brązowych w silikonie. Naprawdę każda lalka jest inna” – powiedział w jednym z wywiadów Krivicke.

Lalka Gabriel ma miękką, silikonową skórę, która idealnie imituje ludzki dotyk. Drobne piegi, rzęsy, pępek i inne perfekcyjnie wykonane detale sprawiają, że może wydawać się mniej lalką, bardziej mężczyzną. Ale kosztuje też niemało – trzeba wyłożyć około 13 500 dolarów, czyli jakieś 45 tysięcy złotych. Za taką cenę klient może mieć pewność, że wszystko zostało dopracowane – a więc też część, która wydaje się kluczowa w sex lalce. Stylizowane na ludzkie, genitalia są szokująco realistyczne. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia zamawiającej klientki – penis ma dwa ustawienia – w stanie spoczynku i erekcji, może być obrzezany lub nie, duży lub mały, zgięty lub prosty.
Karley Sciortino po pierwszym doświadczeniu z Gabrielem próbowała podsumować swoje uczucia: „Czuje się dziwnie. On jest tak realistyczny, czuję, jakby był prawdziwą osobą, która nie może ci odpowiedzieć”.
Więcej ciekawostek o męskich manekinach i zdjęcia modeli w naszej galerii.

To cię może zainteresować:

„Daję seks marzeń i pozwalam poczuć się jak z kochanką. I za to dostaję stałą pensję. Czy to kogoś krzywdzi?!". Wyznania Sandry, żyjącej ze sponsoringu Naukowcy wyróżnili 10 cech idealnego mężczyzny. Niektóre z nich absolutnie nas zaskoczyły!