Jak jest w łóżku z seks lalką? Dziennikarka, która to testowała opowiada o swoich wrażeniach!

Gabriel jest przystojny i ma 175 centymetrów wzrostu. Wykonano go z silikonu. Czy jest w stanie zastąpić żywego partnera w sypialni?

Nie czuję różnicy między seksem z męską lalką a żywym mężczyzną. No może oprócz tego, że mam pełną kontrolę” – oceniła dziennikarka swoje doświadczenia w sypialni z ręcznie robionym manekinem do uprawiania seksu.

Dlaczego warto korzystać z kulek gejszy? Lista zalet jest naprawdę długa!

Karley Sciortino prowadzi kolumnę o seksie w magazynach „Vogue” i „Vice”. Uprawiała seks z przystojnym Gabrielem – sex lalką.
Gabriel został stworzony przez firmę Sinthetics z Los Angeles, która robi na zamówienie erotyczne lalki dla mężczyzn i dla kobiet.
Tu nic nie jest masowe. Główny artysta w firmie – Matt Krivicke – mówi, że każde zamówienie jest specyficzne. Realizują konkretne wytyczne klienta – od koloru skóry do ilości włosów łonowych – które powinna mieć lalka. „Jeśli ktoś określi narodowość, użyję albo różowych tonów, albo brązowych w silikonie. Naprawdę każda lalka jest inna” – powiedział w jednym z wywiadów Krivicke.

Lalka Gabriel ma miękką, silikonową skórę, która idealnie imituje ludzki dotyk. Drobne piegi, rzęsy, pępek i inne perfekcyjnie wykonane detale sprawiają, że może wydawać się mniej lalką, bardziej mężczyzną. Ale kosztuje też niemało – trzeba wyłożyć około 13 500 dolarów, czyli jakieś 45 tysięcy złotych. Za taką cenę klient może mieć pewność, że wszystko zostało dopracowane – a więc też część, która wydaje się kluczowa w sex lalce. Stylizowane na ludzkie, genitalia są szokująco realistyczne. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia zamawiającej klientki – penis ma dwa ustawienia – w stanie spoczynku i erekcji, może być obrzezany lub nie, duży lub mały, zgięty lub prosty.
Karley Sciortino po pierwszym doświadczeniu z Gabrielem próbowała podsumować swoje uczucia: „Czuje się dziwnie. On jest tak realistyczny, czuję, jakby był prawdziwą osobą, która nie może ci odpowiedzieć”.
Więcej ciekawostek o męskich manekinach i zdjęcia modeli w naszej galerii.

To cię może zainteresować:

„Daję seks marzeń i pozwalam poczuć się jak z kochanką. I za to dostaję stałą pensję. Czy to kogoś krzywdzi?!". Wyznania Sandry, żyjącej ze sponsoringu Naukowcy wyróżnili 10 cech idealnego mężczyzny. Niektóre z nich absolutnie nas zaskoczyły!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 miesięcy temu
To podchodzi pod nekrofilię a jeśli ktoś ma opory na tego typu doświadczenie to niech wyobrazi sobie seks z głuchoniemym lub sparaliżowanym lub z obydwoma co mają te ułomności, no i ... chyba nie wszystkie pozycje da się przetestować droga pani.
/10 miesięcy temu
Serdecznie polecam trenera Mgr Igora Mieńkowskiego Wejdź na stronę IGORTRENERONLINE.PL Osiągnij szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek! Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja! Wejdź teraz na igortreneronline.pl i wygraj nawet 10 tysięcy złoty! Sama skorzystałam i serdecznie polecam :D