Jak wzmocnić swój kobiecy magnetyzm?

Czy można wzmocnić kobiecy magnetyzm i czy istnieje coś takiego? Rachael Jayne Groover dowodzi, że tak. Dlaczego część pięknych kobiet jest postrzegana jako nieatrakcyjne? Tego dowiecie się z książki "Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój kobiecy magnetyzm" wydanej przez Studio Astropsychologii. To zbiór wyjątkowych porad dla kobiet.
/ 06.09.2012 09:13

Każda kobieta ma w sobie magnetyczny potencjał. Może on zwiększyć szansę znalezienia wymarzonej pracy, zwrócenia uwagi “właściwego” mężczyzny we “właściwym” czasie czy do prowadzenia spokojnych i uwieńczonych sukcesem negocjacji ze swoimi dziećmi. By go rozbudzić, wystarczy zastosować się do prostych wskazówek zawartych w książce „Silna i kobieca” i wykorzystać sprawdzone przez autorkę narzędzia.

Zobacz też: Mity na temat orgazmu

Rachael Jayne Groover to piosenkarka, mówczyni motywacyjna i założycielka Projektu JIN – międzynarodowej społeczności kobiet, które zajmują się rozwojem osobistym i duchowym oraz wspierają w tym inne przedstawicielki płci pięknej. W swojej pierwszej na polskim rynku, pełnej błyskotliwego humoru publikacji pokazuje, jak wzmocnić swoją indywidualność, wejść w głębsze związki z innymi i odkryć na nowo własną zmysłowość. Dzięki niej każda kobieta może pogodzić dwie siły: seksualność i duchowość, a co za tym idzie – doświadczyć większej namiętności w miłości i spełnić się w życiu.

Jak tylko zrozumiesz, czym jest esencja kobiecości, świadomie staniesz się jej uosobieniem. Nauczysz się emanować seksapilem i naginać do własnej woli męską siłę. Pomoże Ci w tym 35 prostych ćwiczeń służących do zwiększenia kobiecego magnetyzmu. Dowiesz się także, jak okazywać swoją siłę i jednocześnie nie odpychać od siebie innych osób. Poznasz również 5 błędów, które niezależne kobiety najczęściej popełniają w swoich związkach. Czas zacząć przykuwać uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale i osobowością.

okładka książki

fot. Studio Astropsychologii

To czy książka i ćwiczenia pomogą Ci wykorzystać własną kobiecość zależy tylko od Ciebie!

Zobacz też: Co to jest kobiecy wytrysk?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)