10 najdziwniejszych fetyszy seksualnych. Niektóre was zaskoczą!

Lizanie gałki ocznej, przebieranie się za pluszaki, czy ssanie czyjegoś nosa... Różne rzeczy podniecają ludzi. Fetysze seksualne, o których nie macie pojęcia!
Joanna Mazur / 10 miesięcy temu

Fetyszyzm jest zachowaniem polegającym na uzyskiwaniu satysfakcji seksualnej poprzez kontakt z fetyszem – obiektem wywołującym stan podniecenia, często niezbędnym do osiągnięcia seksualnego zadowolenia.

Seks w pozycji 69? Nie, dziękuję!

Fetyszem mogą być  przedmioty, części ciała, sytuacje. Najczęściej kojarzone z nim są elementy bielizny, szpilki, rzeczy wykonane ze skóry, lycry albo gumy, a także piersi, stopy lub włosy.

Ale są też inne „mniej standardowe” rodzaje rzeczy, które podniecają ludzi. Oto lista 10 z nich.

To może cię zainteresować:Fellatio może otworzyć przed wami wrota nieba. Przekonaj się, że warto spróbowaćJak uprawiać seks w zaawansowanej ciąży?

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/8 miesięcy temu
Ja to chyba nie mam takich upodobań, a myślałam, że lubię trochę poświntuszyć;) Używam też żelu, który w czasie stosunku potęguje moje doznania. Nazywa się Libidizer i bosko się sprawdza.
/10 miesięcy temu
Na kobiece problemy z libido, jest już rozwiązanie :) Warto sprawdzić: zbijamywage.pl/kobieta/femin-plus-czy-to-najlepszy-preparat-na-kobiece-libido