Nietypowe miejsca do uprawiania seksu fot. Fotolia

Nietypowe miejsca do uprawiania seksu

Wypróbuj nowe miejsca do uprawiania seksu!
Joanna Szczepaniak / 15.12.2017 15:41
Nietypowe miejsca do uprawiania seksu fot. Fotolia

Sypialnia to idealne miejsce do uprawiania seksu, ale... nie trzymajmy się jej kurczowo! Poszerzmy spektrum miejsc, w których możemy oddawać się erotycznym przyjemnościom ze swoim partnerem. Lista takich "miejscówek" może być naprawdę długa, a wszystko zależy od tego co lubimy, jak lubimy i jak bardzo jesteśmy w stanie zaszaleć. Przeglądając dziesiątki różnych for internetowych z wątkiem "Nietypowe miejsca do uprawiania seksu" wybrałyśmy dla Was dziesięć tych najciekawszych lub najczęściej wymienianych.1. Materac na środku jeziora

Ciekawa to alternatywa, bardzo wakacyjna i beztroska. Już samo leżenie na takim materacu, wsłuchiwanie się w szum wody jest relaksujące i baaardzo przyjemne, a co dopiero, kiedy do tych przyjemności dochodzi seks? Plusem jest zdwojona dawka przyjemności, ale ryzyko wpadnięcia, wpadnięci do wody oczywiście - chyba zbyt duże, żeby można był swobodnie oddawać się igraszkom.

2. Stół bilardowy w hotelu

Hotel nocą, kiedy praktycznie wszyscy śpią i tylko gdzieniegdzie krząta się obsługa hotelowa to bardzo intrygujące miejsce do uprawiania seksu. Dlatego też z pewnością warto wykorzystać potencjał tego typu lokali! Seks na stole bilardowy? Czemu nie! Z pewnością kojarzy się wszystkim z wieloma filmami, gdzie dosyć często pojawiały się sceny seksu w takim miejscu.

3. Sala strachu w wesołym miasteczku

To opcja dla odważnych, ale i tych poszukujących zupełnie nowych wrażeń! Strach, jak wiadomo, jest czynnikiem, który działa bardzo pobudzająco. Nie od dziś mówi się, że czasem trzeba po prostu kobietę przestraszyć, aby później szybko wylądować z nią w sypialni. Może więc taka sala strachu to faktycznie kusząca alternatywa?

4. W pokoju obok rodziców

Na temat tego miejsca mamy mieszane uczucia. Owszem, obecność innych ludzi zawsze dodaje dreszczyku emocji, ale... rodzice? Rodzice zawsze patrzą na nas jak na dzieci, dlatego chyba nie warto obdzierać ich ze złudzeń i fundować im arię okrzyków i dwuznacznych skrzypnięć łóżka.

5. Toaleta w samolocie

To szczególnie dobra opcja dla tych, którzy boją się latać! Zawsze można przecież milej spędzić czas, aniżeli tylko siedząc na fotelu i wyczekując turbulencji ze strachem w oczach. Udanie się do samolotowej toalety może szybko zamienić się w przyjemne chwile, a słowo "przelecieć się", od tego momentu będzie miało dla nas dwa znaczenia.

6. Przebieralnia w sklepie z ubraniami

Zarówno kobiety jak i mężczyźni marzą o seksie w przebieralni. Problem tylko w tym, że przebieralnie z reguły od dołu są odkryte i nie jest łatwo ukryć to, że zamiast mierzyć sukienkę - to ją właśnie z siebie zdejmujemy, i to jeszcze z pomocą jakiegoś gorącego przystojniaka.

7. W windzie

Seks w windzie tak, ale chyba tylko w tej, w której nie ma kamer? Z jednej strony jest to oryginalne miejsce i łatwo się w nim znaleźć. Można zaaranżować szybką akcję, gdy wracamy z partnerem do mieszkania, albo właśnie z niego wychodzimy.

8. Środek mostu na "awaryjnych"

Miejsce rodem z dobrego romansu! Pusty most, piękne widoki, migoczące światła i wy. Na samym środku. W tajemniczej scenerii. Taka aura sprzyja uprawianiu seksu i chyba warto wnieść do swojego życia erotycznego tego typu filmowe przeżycia.

9. Ogólnodostępny prysznic

Wiele par lubi uprawiać seks tam, gdzie jest dużo wody. Jezioro, basen, jacuzzi. Ogólnodostępny prysznic w saucie czy na basenie z pewnością może być alternatywą dla sypialni, choć dla wielu osób tego typu miejsce jest dosyć stresujące.

10. W kinie

Kino to chyba już kultowa pozycja jeśli chodzi o uprawianie seksu w innym miejscu niż sypialnia. Sporo się o tym mówi, sporo osób chwali się erotycznymi przygodami z kinem w roli głównej, ale tak naprawdę czasem trudno sobie to wyobrazić. Wszystko chyba zależy od rodzaju kina i ilości widzów. Dopóki nie spróbujemy, to się nie dowiemy. Na koniec warto poznać również 10 powodów, dla których powinnaś częściej uprawiać seks.
 

Tagi: seks
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/06.05.2014 17:00
wszystko co panie opisały to przerobiłem ale mogę dodać jeszcze lodzik w czasie jazdy
/06.05.2014 16:59
lodzik w pokoju urzędniczki za którymi stała kolejka petentów. w busiku z ciemnymi szybami w centrum miasta w szczycie ruchu tel. pani do męża by w czasie sexu pogadać co robi na obiad a ja posuwałem ją.
/06.05.2014 16:41
lodzik w pokoju urzędniczki za którymi stała kolejka petentów. w busiku z ciemnymi szybami w centrum miasta w szczycie ruchu tel. pani do męża by w czasie sexu pogadać co robi na obiad a ja posuwałem ją.
POKAŻ KOMENTARZE (5)