Dogging, czyli seks w miejscach publicznych

Dogging, czyli seks w miejscach publicznych

Seks w miejscu publicznym, zwany także doggingiem może być dla niektórych bardzo podniecający. Jeśli Ty lub Twój parter marzycie, żeby zostać przyłapani podczas igraszek - cóż, zobacz wszystkie za i przeciw!
/ 08.02.2011 16:01
Dogging, czyli seks w miejscach publicznych

Jedni lubią stopy, inni lateksowe stroje - dewiacji jest cała masa. Jest też grupa ludzi, którą cieszy fakt, że mogą zostać przyłapani i podglądani podczas igraszek miłosnych przez obcych ludzi.

Myślę, że każdy, jak nie widział to z pewnością słyszał różne historie o tym, jak pena para kochała się na plaży pełnej ludzi, w sali kinowej, na ławce parku i tym podobne... Takich opowieści jest całe mnóstwo, dlatego, że to jest bardzo popularne i cały czas się dzieje. Owe zachowanie seksualne jest na tyle popularne, że ma swoją eufemistyczną nazwą – dogging.

Kiedy partner namawia

Jeżeli Twoja druga połówka zachęca Cię do zabaw erotycznych w miejscach, w których ktoś może Was zobaczyć, a Ty tego nie chcesz, to się do tego nie zmuszaj. W tym przypadku nie jest istotne jego zadowolenie. Jeśli jest to dla Ciebie zbyt krępujące, albo po prostu Ci się to nie podoba, to koniecznie mu to wytłumacz:

  • Wstydzę się – bez wahania możesz użyć tego argumentu, bo to jest powód do wstydu.
  • Nie chcę by ktoś oprócz ciebie widział mnie nago.
  • Nie chcę by ktoś oprócz mnie widział cię nago.
  • Nie będę mogła się podniecić w takiej atmosferze.
  • Może zobaczyć nas ktoś znajomy.
  • To przekracza granice mojej intymności.

W przypadku jeżeli się zgadzasz zwróć uwagę na wyżej wymienione punkty i zadaj sobie pytanie, czy na pewno tego chcesz. Nie zapominaj o tym, że to wykroczenie.

Seks w miejscu publicznym to zachowanie obsceniczne, które karane jest mandatem wysokości 500zł.

Nie zakładaj, że nie zostaniecie przyłapani przez policję, lub straż miejską. Jeżeli oni nie będę tamtędy przechodzić, to ktoś, kogo to zbulwersuje z pewnością zadzwoni po funkcjonariuszy, których to nie zawstydzi, może trochę zaciekawi, ale na koniec i tak obdarują Was mandatami.

Zobacz też : Jak mieć udany seks?

Kiedy jest się świadkiem

Przypadkowo możesz się pojawić w miejscu, gdzie akurat para kochanków wspina się na szczyty rozkoszy, pojawia się pytanie jak się wtedy zachować? Z jednej strony można by się uśmiechnąć i pójść dalej, ale czy to odpowiednie zachowanie?

Ludzi często bulwersują takie sytuacje, nawet na forach internetowych szczegółowo opisują tego typu sceny, dając upust swoim frustracjom, jednak nie wspominają o tym, co zrobili, żeby przerwać publiczny akt miłosny.

Jeżeli jest to rzadko uczęszczane przez ludzi miejsce, to nie musisz zgłaszać tego na policje (wybór oczywiście należy do Ciebie), ale może warto byłoby zwrócić im uwagę? Niewykluczone, że ich to zawstydzi i więcej już tego robić nie będą.

Jednakże w przypadku, kiedy świadkami tego zajścia są większe grupy ludzi, w tym dzieci, należy natychmiast interweniować! 

Zobacz też : 10 najlepszych pozycji seksualnych