kobieta mężczyzna związek uczucia jedzenie, Shutterstock

Dlaczego pożądamy mężczyzn gastroseksulanych?

Wraz ze zmianą czasów zmieniają się także gusta. Jakich mężczyzn pożądamy teraz najchętniej? Otóż mężczyzn gastroseksualnych!
/ 23.04.2011 20:13
kobieta mężczyzna związek uczucia jedzenie, Shutterstock

Dzisiejszy świat hołduje niektórym starym stereotypom, odrzuca inne, albo tworzy nowe przekonania, a wszystko to w poszukiwaniu ideału, również ideału mężczyzny. Dziś ideałem nie jest już macho. Kto zajął jego miejsce?

Rewolucja w sklepach

Ostatnich kilka lat przyniosło pewne pozytywne zmiany w zakresie zaopatrywani sklepów. Rosnąca konkurencja sprawiła, że w coraz większej ilości można dostać towary "ekskluzywne", do tej pory rzadko spotykane. Owoce morza, różnorodność przypraw, alkoholi, produktów naturalnych do tej pory trudnych do zdobycia sprawiają, że poszukujemy coraz to nowych rozwiązań smakowych.

Mężczyzna kucharz

Wraz ze wzrostem dostępności produktów żywnościowych z różnych części świata pojawiać się zaczęły w telewizji programy kulinarne prowadzone w dużej mierze przez mężczyzn. Mężczyzn znających się na gotowaniu lepiej niż niejedna kobieta. Mężczyzn frywolnie gotujących i smażących.

Mężczyzn z fantazją, którzy tworząc wymyślne dania dla swoich kochanek potrafią je uwieść samą nazwa potrawy, jej zapachem, smakiem i własnymi umiejętnościami.

Polecamy: Afrodyzjaki - jak wzniecić pożądanie?

Dlaczego modnie jest być kobietą mężczyzny gastroseksualnego

Jest wiele powodów, dla których warto mieć u boku takiego właśnie mężczyznę. On nie tylko ugotuje pyszny obiad i zaskoczy wyszukanym śniadaniem do łóżka. Taki mężczyzna zadba również o rozbudzenie Twoich zmysłów już podczas ekskluzywnej kolacji. Będzie drażnił Twoje zmysły i droczył się z nimi serwując niecodzienne połączenia pikanterii chilli ze słodyczą czekolady. A to przecież dopiero początek dopiero zapowiedź tego czeka Was w sypialni.

Jeśli już z drżeniem obserwujesz jak sprawne palce i dłonie Twojego mężczyzny siekają zioła, z jaką finezją i kunsztem doprawiają smaki do perfekcji, to pomyśl jaka rozkosz czeka na Ciebie w sypialni. Bowiem mężczyzna gastroseksualny nie gotuje, by gotować i jeść, on gotuje by uwodzić i zniewalać swym czarem.

Czytaj także: Czy mówić partnerowi o pragnieniach seksualnych?