Afrodyzjaki na pragnienie

Regularne picie soków owocowo-warzywnych poprawia jakość życia seksualnego
Marzeniem każdego człowieka jest być wiecznie młodym i sprawnym seksualnie tak długo, jak to tylko możliwe. Dlatego jeśli pojawiają się kłopoty w sypialni, szukamy pomocy u psychologa, seksuologa lub sięgamy po afrodyzjaki. Cudowna moc tych ostatnich, polega na tym, że dają nam siłę, poprawiają nastrój i zwiększają ochotę na seks. Można spożyć je w formie posiłku lub napoju – eliksiru miłości.
/ 19.07.2010 11:03
Regularne picie soków owocowo-warzywnych poprawia jakość życia seksualnego

Podryw metodą staropolską

Wiele lat temu kobieta, żeby mieć pewność, iż upatrzony mężczyzna zainteresuje się jej osobą, podawała mu do picia miłosny eliksir. Był to zazwyczaj napój, herbata lub wywar z ziół z dodatkiem przypraw, i co najważniejsze, krwi, włosów, paznokci lub innych wydzielin należących do kobiety, która zleciła przygotowanie mikstury. Rekomendowanym środkiem, o nadzwyczajnej skuteczności, miał być dodatek krwi menstruacyjnej.

Współcześnie na pragnienie...

Nie od dziś wiadomo, że wino w niewielkiej ilości, jest jednym z najbardziej skutecznych afrodyzjaków, wyłączając oczywiście z tej listy wszystkie winopodobne napoje produkcji krajowej. Trunek ten działa jak lekarstwo: relaksuje, odpręża, pobudza zmysły. Ważna jest spożyta ilość, gdyż przeholowanie skutkuje odwrotnym efektem do zamierzonego. Nadmiar wypitego alkoholu osłabia popęd płciowy i sprawność seksualną. U pań może wystąpić kłopot z odpowiednim nawilżeniem pochwy, a u panów – z erekcją. Natomiast jeżeli ograniczymy się do jednego kieliszka wina, a do tego przygotujemy coś lekkostrawnego, smacznego i pachnącego oraz włączymy nastrojową muzykę – efekt murowany!

Polecamy: Test ciążowy - jak odczytać wynik?

Oprócz wina, za afrodyzjaki uznaje się również inne trunki: zielony likier Chartreuse, brandy z morel, Chateau Yquem, białe porto, wermut i oczywiście szampan. Podobnymi właściwościami cieszy się czekolada pitna. Swoją miłosną moc zawdzięcza zawartej w niej substancji, teobrominie. Najlepiej działa po spożyciu dużych dawek. Zwiększa wydzielanie do mózgu takich neuroprzekaźników jak: serotonina, adrenalina i noradrenalina, usuwając tym samym zmęczenie i poprawiając nastrój.

Pobudzająco działa także kawa i kakao. Kawa pobudza, podnosi ciśnienie krwi i zwiększa ukrwienie narządów dystalnych, w tym penisa. Kakao natomiast ma pozytywny wpływ na aktywność seksualną i znacznie poprawia nastrój, co wykorzystywali Aztekowie, składając je swoim bogom w ofierze i licząc na ich przychylność.

Od dziada pradziada miód był znany ze swoich właściwości. Miód pitny, w połączeniu z alkoholem, daje wyśmienite rezultaty. W swojej efektywności może być porównany do czerwonego wina.

Osobom, które na dłuższą metę, a nie jednorazowo, chcą zadbać o jakość swojego życia seksualnego poleca się regularne picie soku owocowo-warzywnego.

Kombinacje różnych trunków i napojów z przyprawami stanowią wybuchową mieszankę. Nie dość, że wyśmienicie smakują, to jeszcze zawrotnie pachną. Przykładami tego typu afrodyzjaków są: kawa z dodatkiem kardamonu i miodu, gorąca czekolada z imbirem i cynamonem, grzane wino z jakiem, kardamonem i goździkami.

Polecamy: Czy alkohol i papierosy naprawdę powodują impotencję?

Z taką wiedzą, i przy wyborze tak licznych produktów o magicznym działaniu, jesteśmy w stanie wprowadzić urozmaicenie, nie tylko w kuchni, lecz także w naszej sypialni.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA