„Świadomy sen” – recenzja

Czy masz czasem wrażenie, że przesypiasz połowę swojego życia? Nie jesteś w tym odosobniony. Większość z nas myśli podobnie. Udowodniono, że człowiek przesypia średnio 1/3 swojego życia. Autor książki „Świadomy sen, czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie” uważa, że choć ze snu nie można zrezygnować – jest on niezbędny do prawidłowego funkcjonowania człowieka – to można go twórczo wykorzystać i przy okazji poprawić jakość swojego życia.
„Świadomy sen” – recenzja

Karol Leopold Cetlin w swojej najnowszej książce „Świadomy sen, czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie”, wskazuje metody, które pozwolą przejąć kontrolę nad snami. Autor uczy, jak zapamiętywać, kontrolować i programować swoje sny, jak prowadzić specjalny dziennik, który umożliwi stały dostęp do archiwalnych snów oraz udziela porad, jak żyć, aby mieć świadome sny każdej nocy. Karol Leopold Cetlin przekonuje nas, że kiedy nauczymy się śnić świadomie, możemy dowolnie kreować nasz sen i dzięki temu robić to, co normalnie jest niemożliwe.

Świadomy sen to nie tylko szansa na robienie rzeczy, na które w realnym życiu nie mamy szans, ale także możliwość rozwoju. Jeśli uprawiasz sport, to podczas snu możesz odbywać treningi, które poprawią Twoje wyniki. Jeśli uwielbiasz zwiedzać świat, możesz to robić pod czas snu nie wychodząc z łóżka. Kontrolowany sen pomoże ci rozwiązać dręczące cię problemy, pomóc pokonać strach. Świadomy sen może być też bardzo twórczy. Mozart, Beethoven  często szukali natchnienia podczas snu.

Lektura tej książki pozwala uświadomić sobie, jak wielką rolę w naszym, życiu odgrywa sen. Dowiedz się, gdzie znajduje się Twoja świadomość podczas snu!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tej książki, zajrzyj do jej zakładki.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)