Jak pozbyć się pajączków i żylaków?

Zauważyłaś, że twoich nogach pojawiają się małe żyłki? To nie tylko problem estetyczny - zobacz, jak jak się go pozbyć
Marta Wilczkowska / 24.09.2014 11:00
Lekarz flebolog Iwona Radziejewska-Choma odpowiada na pytanie skąd biorą się pajączki i żylaki. Opowiada też, jak ciąża, otyłość, rozgrzewanie nóg i wiek wpływają na ryzyko wystąpienia żylaków i pajączków. Dowiedz się, czy objawy niewydolności żylnej można leczyć domowymi sposobami i co zrobić, by pozbyć się ich na zawsze. Poznaj dostępne metody, które pozwolą zbadać pajączki i żylaki oraz operacyjne metody usuwania żylaków. Dowiedz się też, jakie objawy powinny skłonić cię do wizyty u lekarza specjalisty.

Więcej o tym, jak dbać o zdrowie nóg dowiesz się tutaj:

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/06.04.2017 03:41
fakt spsobów jest trochę, ale najważniejsze jest to, żeby wybrać taki, który nam pomoże. Ja robiłam zamykanie żylaków w Bona Dea i przyznam, że sobie chwalę.
/26.03.2017 22:14
Jest wiele róznych sposobów żeby pozbyć sie pajączków i żylaków. mozna isc do kosmetyczki albo do renomowanej kliniki. Ja zdecydowałam sie na zabieg w Lux Medzie. Zabieg był bezbolesny, ale najwazniejsze że skuteczny. Z tego co sie orientuje podczas zabiegu do naczynia krwionośnego wstrzykiwane są specjalne preparaty, które powodują zwłóknienie naczynia. W tym roku juz bez skrepowania wyjde na plaże w swoim ulubionym kostiumie.
/28.12.2016 15:44
ja bardzo sobie chwalę zabieg w gabineie dr legrand - bałam się tego zabiegu, a panie były bardzo miłe, zrobiły mi kawkę, grała miła muzyczka, pogadały ze mną, więc trochę się odprężyłam :)
POKAŻ KOMENTARZE (6)