Leczenie stawów - naturalny lek na stawy

W pewnym wieku każdego łamie w kościach... To prawda, ale można to nieco opóźnić. Jak? Oto podpowiedzi
/ 28.11.2012 06:59
Bóle kości zwiastują zazwyczaj kłopoty ze stawami, a dokładnie z chrząstką stawową. Z biegiem lat staje się coraz cieńsza, aż w końcu zaczyna zanikać. A wówczas kości ocierają się o siebie, wywołując ból i stany zapalne. Można jednak spowolnić te procesy, sięgając po naturalne wspomaganie.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/18.02.2018 18:03
U mnie ból pojawił się nagle, a zaczęło od łokcia. Najpierw lekarze sądzili, że to łokieć tenisisty, ale gdy do łokcia dołączyło kolano stwierdzili, że to reumatyzm. W moim przypadku pomogło połączenie krioterapii oraz suplementacja dużą dawką omegi 3 i zażywanie roślinnego preparatu Reumpapai.
/16.10.2017 23:29
Jeśli potrzebujemy alternatywnego rozwiązania, to dobrze jest skorzystać z ziół czy też innych metod naturalnych, ale w żaden sposób nie zastąpią one lekarza specjalisty. Warto poczytać funfashion.pl/co-na-stawy/
/04.05.2017 04:55
Ja pracuję i trudno mnie dostać się do lekarza za pierwszym razem. Na szczęście można sobie upatrzeć aptekę ,w której najlepsza jest pomoc. Opanowało mnie swędzenie skóry i napadowe bóle w stawach . Ucichało okresowo ,więc każdy wtedy zapomina i tak wkoło.Otrzymałam bardzo dobrą pomoc w aptece ,ale i bezinteresowne pokierowanie ,aby nie odwlekać i zrobić badanie krwi na przypadłość. Wybierajac sobie samej w internecie i liczac na reklamę z telewizji o jaki błąd popełniłabym.Przecież pacjenta trzeba widzieć, zapytać sie, aby dobrać najlepiej preparat ,tym bardziej gdy widoczne miejsce.Pokierowanie mgr, farm. tak mnie zmobilizowało i oczywiście byłabym w dużym błędzie myśląc, że to tylko stawy.Jaka to ulga i aż strach pomyśleć ile czasu błądziłabym tak sama z poważnym problemem. Aptekarz i lekarz to wspaniałe połączenie dla dobra pacjenta .Z mojego doświadczenia radzę wszystkim nie błądzić samemu. Bezgranicznie jestem wdzieczna mgr, farm.Zaoszczędziłam ,bo nie musiałam dodatkowych wizyt opłacać i zwolnień .na całe dni, aby nie wygnali mnie z pracy.
POKAŻ KOMENTARZE (3)