Biovital MultiŻelki/ Bayer

Biovital MultiŻelki – witaminy dla dorosłych!

Na rynku farmaceutycznym pojawiła się multiwitaminy dla dorosłych z koenzymem Q10 w formie owocowych żelków. Produkt wchodzi w skład marki Biovital firmy Bayer.
/ 12.10.2012 12:46
Biovital MultiŻelki/ Bayer

Skład witamin w preparacie Biovital Multi Żelki został tak dobrany, aby wspierać metabolizm energetyczny w organizmie. Biovital Multi Żelki można stosować regularnie i bezpiecznie nawet przez dłuższy czas, a 1 żelek to tylko 6 kalorii. Jedno opakowanie zawiera żelki w trzech owocowych smakach: pomarańcza, jeżyna i wiśnia.

Preparat zawiera: witaminy z grupy B (B6, B12, kwas foliowy), witaminy A, D3, E, C, a także biotynę oraz koenzym Q10 (nowość w preparacie wielowitaminowym).

Koenzym Q10 to cząsteczka witaminopodobna, lipofilowa (rozpuszczalna w tłuszczach). Występuje praktycznie we wszystkich żywych komórkach i pełni rolę koenzymu w reakcjach związanych z wytwarzaniem energii. Wydzielany w organizmie, naturalny koenzym Q10 pełni ważną funkcję jako koenzym reakcji związanych z metabolizmem energetycznym. Wchodzi w skład enzymów łańcucha oddechowego, gdzie jest odpowiedzialny za przenoszenie elektronów. Energia, pozyskana w wyniku reakcji łańcucha oddechowego, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Biovital Multi Żelki są dostępne w poręcznej saszetce (25 szt.) oraz butelce (50 szt.).

Polecamy: Vademecum witamin

Źródło: materiały prasowe Omega Communication/ mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/23.11.2012 14:30
Żelki dla dorosłych. Czego to już nie wymyślą! :(