Kiedy wypadanie włosów zaczyna być problemem?

Zauważyłaś, że ostatnio częściej gubisz włosy? A może są twoje włosy zrobiły się kruche i łatwo się łamią? Zobacz, o czym to może świadczyć

Na pytania o przyczyny i leczenie nadmiernego wypadania włosów odpowiada Izabela Szymczak, właściciel kliniki włosów Hair LAB.

Wypadanie włosów zaczyna być problemem, gdy tracimy więcej niż 100 włosów dziennie, lub gdy zauważamy, że nagle tracimy więcej włosów niż wcześniej. Jest co najmniej kilkanaście przyczyn wypadania włosów, m. in czynniki fizjologiczne, zły stan skóry głowy czy zaburzenia hormonalne. Pierwszym etapem leczenia jest peeling skóry głowy. Następnie w zależności od potrzebne konieczna może być mezoterapia bezigłowa, którą możemy przeprowadzić w domu. Najbardziej zaawansowaną metodą leczenia się mezoterapia, którą można przeprowadzić w wykwalifikowanych gabinetach trychologicznych.

Czytaj także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 miesięcy temu
polecam sprawdzić plastry Dermastic :) są też inne produkty tej firmy, które pomagają w takich problemach ale ja akurat stosuję plastry i są super :) przynajmniej mi już włosy garściami nie wypadają ;)