POLECAMY

Nowy album Patryka Kumóra

10 marca szykuje się prawdziwe trzęsienie ziemi, które poruszy polskim rynkiem muzycznym. Na ten właśnie dzień zaplanowana jest premiera drugiego, studyjnego albumu Patryka Kumóra pt. „2/2”.

Po zeszłorocznej nominacji do Eska Music Awards, występie na Festiwalu Top Trendy i zagraniu dziesiątek koncertów Patryk Kumór nagrał album, który powstał w Wielkiej Brytanii, Australii, Szwecji, Niemczech oraz Polsce. To 14 całkowicie nowych kompozycji, które nie były nigdy wcześniej publikowane.

Płyta 2/2 Patryka Kumóra

Patryk Kumór jest współautorem wszystkich piosenek. Na krążku, poza Patrykiem, znajdziecie m.in. duet z Rudą z zespołu Red Lips, niezapomniane brzmienie gitary Grzegorza Skawińskiego, duet z brytyjską wokalistką Emmą Stakes oraz utwór skomponowany przez Marcina Pawłowskiego „Pawbeats”.

Jeszcze kilka dni i '2/2' ujrzy światło dzienne. Płyta, którą tworzyłem z wielkim zaangażowaniem, ale też płyta, przy której tworzeniu przeżyłem najlepsze i najgorsze chwile w swoim życiu. Jedno jest pewne... włożyłem w nią 120% więcej niż sądziłem że mogę, dlatego powiem dzisiaj jedno, zawsze mówiłem Wam, ze nie możecie się poddawać pamiętacie?? Dzisiaj kolejny raz udowodniłem sobie, że warto walczyć i nie poddałem się do samego końca ani życiu ani sobie ani naciskowi złych ludzi... Jestem tutaj a '2/2' jest moim pamiętnikiem.

– podsumowuje Patryk

Zobacz też:

Materiały prasowe
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)