POLECAMY

Jak zmienili się aktorzy z serialu "Świat według Bundych"?

Pamiętacie go? W latach 90-tych postaci z tego sitcomu pokochał cały świat!
Agata Bernaciak / 11 miesięcy temu

"Świat według Bundych" to serial komediowy z lat 90-tych, który podbił serca ludzi na całym świecie. Nie bez powodu dostał kilka nominacji do Złotych Globów i nagród Emmy!

Serial opowiada o życiu amerykańskiej rodziny nieudaczników z Chicago, której codzienność toczy się wokół problemów związanych z dojrzewającymi dziećmi i frustracji spowodowanej pracą. Głównym zajęciem bohaterów jest zaś oglądanie telewizji (w szczególności show Oprah Winfrey).

"Zasłużyłam na awans... Dlaczego tak trudno zostać docenionym w pracy?!" - historia Anny

Kto występował w serialu "Świat według Bundych"?

Kultową postacią jest przede wszystkim Al Bundy - sprzedawca butów i głowa rodziny, która wiecznie narzeka na swój parszywy los. Jego żoną jest Peggy Bundy - zawsze umalowana, z ułożoną fryzurą "dama", która nie ma zielonego pojęcia, do czego służy odkurzacz.

Ich pierworodną córką jest Kelly, którą można uznać za stereotypową blondynkę. Głupiutka, nastawiona na nawiązywanie kolejnych romansów z nauczycielami dziewczyna, która lubi zwracać na siebie uwagę. I na koniec Bud, syn Ala, najmłodszy z całej rodziny. Ma obsesję na punkcie kobiet i seksu.

"Świat według Bundych" wczoraj i dziś

Jesteś ciekawa, jak przez lata zmienili się aktorzy grający główne role w tym serialu? Przekonajcie się, jak teraz wygląda Al, Peggy, Kelly i Bud Bundy. W tym video przypomnimy wam kultowe postaci, które pojawiały się w serialu!

Michelle Rodriguez odchodzi z kultowej serii "Szybcy i wściekli"?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)