Michelle Rodriguez fot. Materiały prasowe

Michelle Rodriguez odchodzi z "Szybkich i wściekłych"

Fani mogą być zrozpaczeni.
Edyta Liebert / 29.06.2017 13:35
Michelle Rodriguez fot. Materiały prasowe

Michelle Rodriguez odchodzi z "Szybkich i wściekłych" jest jedną z największych gwiazd filmów "Szybcy i wściekli". Podobno podjęła decyzję o pożegnaniu się z produkcją.

Jak czytamy na hollywood.com Michelle Rodriguez zagroziła, że nie wystąpi w żadnym kolejnym filmie serii, jeśli producenci nie spełnią jej warunków. Wszystko z powodu instagramowego wpisu aktorki, który wywołał lawinę domysłów.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu "Nowe oblicze Greya"! Co czeka bohaterów trylogii?

Michelle Rodriguez już kilkakrotnie odniosła się do problemu niskiego stopnia eksponowania kobiecej siły. Filmy, w których wciela się w Letty, są mało feministyczne.

Mam nadzieję, że w kolejnym epizodzie będzie pokazane więcej miłości do kobiet. Albo po prostu powiem do widzenia - zagrodziła Rodriguez. - To była świetna zabawa i jestem wdzięczna, że miałam szansę doświadczać tego, co dawali mi fani i studio przez te wszystkie lata.
- napisała aktorka.

 

Time warp...

Post udostępniony przez Michelle Rodriguez (@mrodofficial)

Miejmy nadzieję, że Rodriguez nie zrezygnuje z roli, bo to byłby kolejny cios dla fanów serii. W "Szybkich i wściekłych 8" zabrakło Jordany Brewster wcielającej się w siostrę Doma Toretto. Wtedy także Michelle Rodriguez dała wyraz swoim emocjom:

Grałam w filmach z Jordaną od 16 lat i na palcach jednej ręki mogę zliczyć ile dialogów wygłosiłyśmy wspólnie. To żałosne i oznacza brak kreatywności twórców.

Kobietą, która prawdopodobnie na dłużej zadomowi się w serii jest Charlize Theron. Ponadto zapowiedziano już 9. i 10. odsłonę serii.

Brakuje wam postaci kobiecych w "Szybkich i wściekłych"? Nam bardzo. A obiekcje Michelle Rodriguez wobec losów kobiet w "Szybkich i wściekłych" nie są bezzasadne... Losy takich bohaterek, jak była wojskowa Gisele, hakerka Nathalie Emmanuel, agentka Elena czy sama Letty spotykały nieszczęścia. Rodriguez ma prawo mieć dość.

"W medycynie jak w kinie", "Każdy lekarzyk ma swój cmentarzyk" i inne. "Botoks" dorówna "Pitbullowi", a może nawet go przebije!