Dobierz bieliznę na noc poślubną - brafitterka radzi

Podczas nocy poślubnej każda kobieta chce pokazać się mężowi z jak najlepszej strony. Bielizna z prawdziwego zdarzenia powinna powalić mężczyznę na kolana, zapewnić nam wygodę i przede wszystkim być zdrowa dla naszego biustu. O tym jak dobierać i gdzie szukać odpowiedniej bielizny opowiada Jola Lewicka – profesjonalna brafitterka i właścicielka salonów Li Parie.
/ 20.10.2010 10:39

Kim jest brafitterka?

Brafiiterka to specjalistka w dziedzinie perfekcyjnego dopasowania bielizny. W Polsce bardziej znana, jako gorseciarka. Jest to osoba, która w profesjonalny sposób dobiera bieliznę biorąc pod uwagę indywidualną budowę każdej kobiety. Mówi się, że brafitterka to zawód nowej generacji. Z jej usług korzystają kobiety świadome swego ciała, dbające o siebie, pragnące się rozwijać.

Jak dobierać bieliznę?

Warto w takiej sytuacji skierować się do specjalistki – w tym wypadku właśnie do brafitterki. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele różnych czynników trzeba brać po uwagę przy doborze stanika. Lepiej, jeśli w tej kwestii zadba o nas specjalistka. Na wizytę trzeba zarezerwować ponad pół godziny. Brafitterka będzie edukować i uświadamiać jak pielęgnować swój biust, pomoże dopasować taki rozmiar i model biustonosza, w którym każda kobieta będzie wyglądać najlepiej.

Czy odpowiednie dobranie bielizny ma znaczenie?

Odpowiednie dobranie bielizny ma ogromne znaczenie. Buduje świadomość własnego ciała. Wiele naszych klientek dopiero podczas pierwszej wizyty w naszym salonie oswaja się ze swoim biustem. Ponad 90% Polek nosi źle dobraną bieliznę.

Właściwe dopasowany biustonosz pozwala nam również trzymać rękę na pulsie w kwestii zdrowia. Układając sobie codziennie biust w dobrze dobranym staniku kontrolujemy zdrowie naszego ciała, szybciej wykrywamy jakiekolwiek nieprawidłowości, a wiadomo jak ważne jest regularne badanie piersi. Nasz biust staje się jędrniejszy, bardziej podniesiony- a włókna kolagenowe znów nabierają sprężystości. Dodatkowo właściwie dopasowany biustonosz stymuluje do odciążenia kręgosłupa, zaznacza talię, napina dekolt i powoduje wyprostowanie postawy. To wszystko sprawia, że biust prowadzi nas przez życie, nosimy go z dumą i traktujemy, jako największy atut.

Jaka bielizna będzie najodpowiedniejsza na noc poślubną?

Noc poślubna to naprawdę magiczny czas, dlatego też powinnyśmy dołożyć wszelkich starań by został on jak najprzyjemniej spędzony. Myślę, że w grę wchodzi bielizna, która pobudza zmysły. Świetnie w tej roli sprawdzi się kolorowa bielizna z cieniutkiej koronki oraz bajkowe gorsety, których odpinanie guziczek po guziczku rozpali namiętność w naszym mężczyźnie. Wszelkiego rodzaju podwiązki, pończochy też będą mile widziane. Dajmy się ponieść naszej wyobraźni.

Polecamy: Jak ubiera się Tomasz Jacyków?

Jakie są najnowsze trendy i modele w świecie bielizny?

Z pewnością są to gorsety hiszpańskiej projektantki Mayi Hansen. Może nie są one zbyt "użytkowe" - nie ubierzemy ich na kameralne spotkanie z przyjaciółmi ani do pracy, natomiast sam ich wygląd rozbudza nasze fantazje i przenosi nas w inny świat. A dodatkowo podkreśli nasze walory i ukryje drobne niedociągnięcia.

Zobacz też: Polskie gwiazdy i celebrytki w bieli - galeria

Na jakie obciążenie finansowe powinnyśmy się przygotować?

Gorsety zaczynają się od 900 zł, a apetyczne staniczki nawet od 89zł. Ponadto w salonach Li Parie często można natrafić na różnego rodzaju promocje np. oddając nasz stary stanik otrzymamy zniżkę na zakup nowego kompletu.