Tomasz Jacyków, /fot. MWmedia

Styl gwiazd: chaos pod kontrolą według Tomasza Jacykowa

Za swój styl jest tak samo wychwalany, co krytykowany, kochany i nienawidzony. Zawsze jest „jakiś”, nawet gdy jego strój balansuje na krawędzi kiczu czy absolutnej przesady.
/ 19.10.2010 17:59
Tomasz Jacyków, /fot. MWmedia

Budzi skrajne emocje, nie tylko swoim stylem, ale także swoimi wypowiedziami. Krytykuje innych, przyznaje się do zabiegów chirurgii plastycznej, otwarcie mówi o swoim życiu osobistym. Sam o sobie mówi pół żartem, pół serio „Pajacyków”, inni mówią o nim „stylista-skandalista”. Jedni cenią jego odwagę i kreatywność, inni są zdania, że szewc bez butów chodzi. Jednak Jacyków eksperymentuje jedynie na własnej skórze, jego klientki cenią jego usługi i chętnie kontynuują współpracę.

Tomasz Jacyków ma na swoim koncie m.in. pracę jako stylista kilku programów telewizyjnych (Dzień Dobry TVN, Miasto Kobiet, Musisz to mieć, Kawa czy herbata), stylizował również sesje modowe dla magazynów i pokazy mody. Uczy innych kreowania wizerunku i właściwego ubierania się, ale czy sam dobrze się nosi?

Jego styl to chaos – ale pod kontrolą. Lubi kicz i wyraziste dodatki w dużej ilości. Choć do Anny Piaggi mu daleko, to z pewnością można powiedzieć, że podobnie jak ta ekscentryczna włoska dziennikarka i światowa ikona stylu, uwielbia szokować i stawia na eklektyzm.

Nie boi się kontrowersyjnych połączeń - do skórzanej małej marynarki dorzuca kołnierz z lisa (jest jednym z nielicznych polskich celebrytów, którzy głośno przyznają się, że noszą prawdziwe futra).

Z Teresą Rosati /fot. MWmedia

Zobacz także: Porady projektantów: wywiad z Anią Kuczyńską

Znaki rozpoznawcze? Ostatnio okulary, laska i inne dodatki, z którymi chyba nigdy się nie rozstaje. Uwielbia też nakrycia głowy – i bardziej charakterystyczne, tym lepiej. Złośliwi sugerują, że ukrywa w ten sposób łysinę.

Ale jak widać – stylista chętnie pokazuje swoją gładko ogoloną głowę.

Podczas Warsaw Fashion Stree - torebka Louis Vuitton i szalik w kratę Burberry /fot. MWmedia

Zobacz także: Odeta Moro-Figurska w modnej kratce i przebojowych kaloszach

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)