Jaki zapach będzie idealny na wesele?

Świeży, zmysłowy czy orientalny...

Woda toaletowa Aqua Allegoria Limon Verde Guerlain, 75ml, cena, ok. 210 zł
Animusz limonki podkreślony szczyptą tropikalnych zielonych nut. „Delektuj się koktajlem Caipirinia, pod cytrynowym drzewem na brzegu Amazonki.” Limon Verde to taneczny, tropikalny zapach. Doznanie świeżości, podkreślone musującymi akcentami. Czysty, szlachetny flakon opleciony złotą siateczką, składa ukłon kultowej butelce Guerlain ozdobionej wzorem pszczół.

Goryczka staje się świeżością, rozgrywając dynamikę kompozycji na tle szlachetnych harmonii limonki i gorzkiej pomarańczy. Jej pikantna, wyrafinowana nuta serca, ocieplona aromatem paczuli udaje się na spoczynek, gdy z głębi wyłania się nuta skórzana, łagodniejąca pod wpływem kremowej pieszczoty żywicy i wanilii. Do każdej kompozycji zapachowej, kreator perfum Guerlain wybiera jeden lub dwa surowce naturalne, wydobywając oryginalność z ich niezwykłej alchemii. Krótkie formuły o niesamowitej intensywności i świeżości oscylują pomiędzy prostotą a wyrafinowaniem.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/19.05.2015 23:24
Ślub miałam w kwietniu, a dopiero teraz, jak zobaczyłam ten wpis, to pomyślałam o tym, że na ślub trzeba by wybrać coś specjalnego :P Ja pachniałam moim ukochanym Chloe! A dokładnie rzecz ujmując to Chelio by Paris Avenue, czyli odpowiednikiem :D Czuję się z tym zapachem tak dobrze, że naturalnym wydało mi się, że w dzień ślubu będę pachnieć, tak jak zawsze, tak jak wszyscy kojarzą, a szczególnie mój mąż :)