Paulina Sykut - Stylizacje gwiazd - Trendy sezonu

Dowiedz się więcej
Karolina Kalinowska / 14.05.2015 06:33

34-letnia Paulina Sykut jest obecnie uważana za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Przyznamy szczerze, że zupełnie nas to nie dziwi. Popularna prezenterka wybiera zazwyczaj sprawdzone zestawy, w który wygląda doskonale - rozkloszowane sukienki, szpilki i biżuteryjna kopertówka to już jej znak rozpoznawczy.

My jednak postanowiłyśmy dokładniej przyjrzeć się jej stylizacjom. Dzięki temu udało się nam znaleźć markę, którą wybiera najczęściej. Okazało się, że Paulina Sykut jest wierna polskim projektantkom.

Ulubiona marka Pauliny Sykut

Analizując ostatnie looki dziennikarki udało się nam znaleźć aż 7 zestawów, w których elementem dominującym był projekt marki bizuu (wszystkie zestawy zobaczycie w naszej galerii poniżej). Zaczynając od dziewczęcych rozkloszowanych sukienek, oversizowych modeli z długimi rękawami, przez fantazyjne tiulowe spódnice, aż do seksownych koronek, na wielkie wyjście. Wszystko dopełnione eleganckimi butami na obcasie, efektownymi torebkami, dziewczęcą fryzurą i (zazwyczaj) delikatnym makijażem. My jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Aż ciężko nam uwierzyć, że gwiazda nie korzysta z pomocy stylisty! Gratulujemy doskonałego stylu i nieprawdopodobnego wyczucia trendów.

Więcej modnych stylizacji gwiazd: