Jaki zapach będzie idealny na wesele?

Świeży, zmysłowy czy orientalny...

Woda toaletowa Escale aux Marquises Dior, 125ml, cena, ok. 345 zł

Po zapachach Portofino i Pondichéry, kolekcja Escales otwiera swe wrota na nowy świat. Wybieramy się zatem w egzotyczną podróż na wyspy Polinezji Francuskiej, cel podróży, który wywołuje pełną gamę rajskich obrazów, tak głeboko zakorzenionych w naszej wyobraźni.

Kreator perfum marki Dior, François Demachy, stworzył kwiatowy i świeży zapach z korzennymi nutami, stosując wyjątkowe surowce, starannie dobrane z najlepszych, jakie znaleźć można w tym regionie. Dzięki temu zapach zawdzięcza swoje kobiece i zmysłowe nuty. W kolonialnym duchu, zapach Escale aux Marquises skupiony jest wokół wspanałego kwiatu Tiare z Tahiti, który jest symbolem powitania i kobiecości. Dobrano również przyprawy z najpiękniejszych wysp Oceanu Indyjskiego, aby podkreślić świeżość zapachu. Flakon ozdobiony jest wyjątkowym motywem plecionki, tak drogim dla Domu Mody Dior. Flakon pozostaje też przeźroczysty, aby uwydatnić nową barwę zapachu: lekki, egzotyczny odcień piaskowego różu, który przypomina słodkie życie na wyspach Polinezji Francuskiej.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/19.05.2015 23:24
Ślub miałam w kwietniu, a dopiero teraz, jak zobaczyłam ten wpis, to pomyślałam o tym, że na ślub trzeba by wybrać coś specjalnego :P Ja pachniałam moim ukochanym Chloe! A dokładnie rzecz ujmując to Chelio by Paris Avenue, czyli odpowiednikiem :D Czuję się z tym zapachem tak dobrze, że naturalnym wydało mi się, że w dzień ślubu będę pachnieć, tak jak zawsze, tak jak wszyscy kojarzą, a szczególnie mój mąż :)