Relacje pani Rak z innymi znakami zodiaku

Relacje pani Rak z innymi znakami zodiaku
Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panie spod znaku Raka? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych kobiet z daleka?
/ 14.06.2010 14:00
Relacje pani Rak z innymi znakami zodiaku

Rak z Rakiem

Związek prawie idealny. Trudno znaleźć czulszą dla siebie parę kochanków. On i ona lubią życie w ciszy i spokoju. Zamiast imprezy wolą posiedzieć w domu i porozmawiać ze sobą, albo po prostu pomilczeć, bo rozumieją się niemal bez słów. Oddani sobie bezgranicznie. Owszem tak jak w każdym związku, tak i w tym dochodzi do kłótni. Po kilku dniach milczenia oboje czule się przepraszają. Być może w tym związku może brakować wielkiej namiętności, wzniosłych miłosnych uniesień, czy dzikiego seksu, ale bliskość w jakiej żyje Rak z Rakiem, mogą dla nie jednej pary stanowić wzorzec: jak żyć długo i szczęśliwie.

Ona z mężczyznami spod innych znaków

Z panem spod znaku Barana

To spokojna romantyczka, która nie znosi mężczyznę macho, a takim mężczyzną jest właśnie pan Baran. Od mężczyzny, z którym pragnie dzielić radości i smutki codziennego życia, pani spod znaku Raka, oczekuje zainteresowania, kwiatów i czułości. A z Baranem? Totalna dyskwalifikacja, już na samym starcie.
Gdy ona go pragnie, on woli w tym czasie flirtować z kolejną zdobyczą, a pieniądze na kwiaty dla niej, przeznaczy na perfumy dla innej. W sypialni pan Baran zachowuje się przy pani Rak rzeczywiście jak baran. „Bodzie rogami na lewo i prawo”, zainteresowany wyłącznie własną osobą. Jak widać nie pasują do siebie pod każdym względem. Lepiej nie próbować.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Raki

Z panem Bykiem

On stały, ona nieco chwiejna. On twardo na ziemi, ona w obłokach romantyzmu. On opanowany, ona wrażliwa. Dla pana spod znaku Byka reakcje jego partnerki niekiedy są przejawem niepotrzebnej histerii. Nie może zrozumieć, że panie spod znaku Raka właśnie tak reagują, bo są bardzo uczuciowe i emocjonalne. Związkowi tych dwojga nie pomoże nawet to, że cenią życie domowe. Po prostu nie potrafią znaleźć wspólnego języka.

Z panem spod znaku Bliźniąt

Dominujący samiec o podwójnej osobowości zupełnie nie jest w typie pani spod znaku Raka. Dla niej najważniejsza jest rodzina i dom. Dla niego to sprawy drugorzędne, a nawet trzeciorzędne. Pani Rak nigdy w życiu nie zaakceptuje jego skoków w bok i flirtowania z innymi kobietami. Jej serce będzie wówczas krwawiło. Para ma szanse na przetrwanie, jeśli on się zmieni. Ale przecież nie można oczekiwać, aby pani spod znaku Raka czekała na to przez pół swego życia. Naprawdę małe szanse. Z czystym sumieniem można darować sobie taki związek.

Z panem Lwem

Lwy - jak powszechnie wiadomo - najbardziej na świecie kochają siebie. Mają wrodzoną potrzebę dominacji i życie z takim mężczyzną pod jednym dachem nie należy do najłatwiejszych. Dom to jego królestwo, w którym to on jest panem i władcą. Nie znosi sprzeciwu i twardo będzie bronił swego stanowiska. Jeśli tylko pani Rak zaakceptuje taki charakterek, może się udać. Pani spod znaku Raka powinna też pamiętać, że próżny Lew wciąż potrzebuje okazywania podziwu. Gdy oboje wyznaczą sobie przestrzeń po której bezpiecznie będą się poruszali, układ ma szanse na przetrwanie. Można spróbować.

Z Panną

W tym związku może zabraknąć tego „czegoś”. Chłodny w obyciu mężczyzna spod znaku Panny nie jest w stanie zaspokoić uczuciowych oczekiwań swojej partnerki. Ona nie może zrozumieć jego racjonalnego podejścia do świata, on z kolei – twardo stąpający po ziemi - romantyzm pani spod znaku Raka uważa za przejaw megalomanii i infantylizmu. Nie dojdą do porozumienia. Gwiazdy zdecydowanie mówią temu związkowi nie.

Z panem spod znaku Wagi

Dla depresyjnej niekiedy pani spod znaku Raka, mężczyzna Waga może być opoką i ostoją. Oboje łagodni i pełni wrażliwości. Jej nie przeszkadza niezdecydowanie partnera – bo sama przecież taka jest. Pani podoba się także jego pełne wdzięku zachowaniem wobec niej.

Czasami jednak pani może się poczuć ignorowana chłodem i zdystansowaniem Wagi. Konflikty mogą się także pojawiać się na linii dom - przyjaciele. Pan Waga lubi bowiem życie towarzyskie i czasami – jak wydaje mu się, że nikt nie widzi - robi mały skok w bok. Na usprawiedliwienie Wagi należy dodać, że takie zachowanie nie występuje zbyt często. Jeśli skupią się na pozytywnych aspektach związku, mają szanse na przetrwanie. Można spróbować.

Ze Skorpionem

Związek pani spod znaku Raka z panem Skorpionem obfituje zazwyczaj w wielkie dramaty i wybuchające co chwila burze namiętności. Oboje są zbyt emocjonalni i zbyt łatwo można ich zranić. Na pewno łatwo nie wybaczają krzywd. W stosunku do kobiet Pan Skorpion jest czuły i delikatny. W zamian jednak oczekuje posłuszeństwa. Zazdrosny o partnerkę, może jej sprawić piekło na ziemi. Gdy pominiemy mroczne strony związku pani Rak – pan Skorpion, może być on całkiem udany. Mają szansę na długie i w sumie szczęśliwe bycie ze sobą – o ile się przedtem nie pozabijają.

Zobacz także: Wywróż z kości swoją przyszłość

Z panem spod znaku Strzelca

Pana spod znaku Strzelca cechuje raczej luźne podejście do związków damsko - męskich. Sprawy seksu traktuje bardzo otwarcie, co dla „kochającej inaczej” – czyli monogamicznej z natury pani spod znaku Raka, będzie nie do przyjęcia. Pani Rak trudno zrozumieć „erotycznie strzelecką” potrzebę swego partnera. To nic, że mężczyzna spod tego znaku jest na ogół miłym i sympatycznym facetem. Dla pani to zdecydowanie za mało. Ona potrzebuje kogoś zupełnie innego.

Z Koziorożcem

Dla pani Rak Koziorożec to konserwatysta pozbawiony krzty romantyzmu. Czasami da się z niego coś wykrzesać, ale to co się z niego wykrzesze, to dla pani spod księżycowego znaku zdecydowanie za mało. Pożycie z Koziorożcem do najłatwiejszych nie należy. Jego postępowaniem kierują ustalone wieki temu zasady moralne. Czasami czuć zapach naftaliny. Pełen rezerwy nigdy nie rozumie romantycznych uniesień pani Rak. Zanim się go oswoi może upłynąć wiele lat, więc czy tak naprawdę warto sobie zawracać głowę? Chyba nie.

Z panem Wodnikiem

Kolejny mężczyzna z gatunku tych niestałych. Wciąż poszukuje nowych wrażeń, a zasady tworzy w zależności od okoliczności w jakich właśnie się znalazł. To facet, którego codzienność mało obchodzi, gdyż – jak mu się wydaje - został stworzony do wyższych celów. Dla przywiązanej do domowego ogniska pani spod znaku Raka, liczy się stałość i poczucie bezpieczeństwa, a nie działalność rewolucyjna. Związek raczej w tonacji moll. Nie warto próbować.

Z panem spod znaku Ryb

Dwa podobne charaktery. Jakby nie było oboje są znakami wodnymi. Wiele ich łączy, mało dzieli. Tak jak z panem spod znaku Raka, rozumieją się niemal bez słów. Może w tym związku będzie brakowało dramatycznych uniesień, jak na przykład z panem Skorpionem, ale naprawdę warto. To świetnie uzupełniająca się para. Mogą żyć długo i szczęśliwie.