Relacje pana Wodnika z innymi znakami zodiaku

Relacje pana Wodnika z innymi znakami zodiaku

Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panowie spod znaku Wodnika? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych mężczyzn z daleka?
/ 21.06.2010 16:27
Relacje pana Wodnika z innymi znakami zodiaku

Wodnik z Wodnikiem

Kiedy Wodnik spotyka na swojej życiowej drodze Wodnika na pewno będzie ciekawie. Są chwile w ich życiu kiedy wspaniale się porozumiewają. Są jednak chwile kiedy pałają do siebie wielką niechęcią. Całe szczęście, że chwile te trwają krótko i Wodniki szybko dochodzą do porozumienia w spornych kwestiach.

Otwarci na świat rzadko bywają w domu. Najczęściej służy im on jako miejsce do spania i czasami do przyjmowania nieoczekiwanych gości. Wolny czas spędzają zazwyczaj w gronie przyjaciół. Zazwyczaj oddzielnie. Także w sypialni co do aspektów życia erotycznego pomiędzy Wodnikami panuje niezwykła harmonia. Oboje przecież doskonale wiedzą, że seks to nie wszystko i zanim przystąpią do rzeczy mogą przegadać nawet pół nocy. Czasami decydują się na jakieś małe i miłe szaleństwo. Na przykład spotkanie w parku o północy.

Z Baranem

Kobieta Baran tak jak pan Wodnik uwielbia flirtować i nie wykluczone, że któregoś wieczoru wpadną na siebie. Spędzą urocze chwile, pójdą na kolację, gdzie głównym daniem będzie szampan, a później....Cóż, niech pozostanie to ich słodką tajemnicą. Dla tego związku gwiazdy mówią tak. Jemu nie będzie nawet przeszkadzała jej malutka zaborczość. Chętnie za to będzie uczestnikiem jej szalonych eskapad. Nie warto się zastanawiać. Panowie do dzieła.

Z Bykiem

Nie uda się choćby Wodnik stawał na uszach. Pani Byk sferę zmysłowości traktuje niezwykle poważnie, seks jest dla niej integralnym składnikiem jej codziennego życia. Zmysłowa miłość, ociekające erotyzmem gierki - to żywioł pani Byka.

Dla Wodnika codzienne stawanie na wysokości zadanie i sprostanie wymogom tej nienasyconej kobiety stanie się ponad siły. Zresztą on wcale nie będzie z tego powodu rozpaczał. „Kto co lubi”, stwierdzi ze stoickim spokojem i zajmie się swoim sprawami. Jako przyjaciele tak. Jako partnerzy nie.

Zobacz także: Horoskop cygański

Z Bliźniakiem

Szalona pani Bliźniaczka przypadnie do gustu też nieco zwariowanemu panu spod znaku Wodnika. W tej kombinacji jemu nie będzie nawet przeszkadzało rozwinięte libido partnerki.

Ta kobieta otworzy przed nim świat doznań zmysłowych, którego jeszcze nie miał okazji poznać. Wodnika będzie rozbrajać czułość i wrażliwość jego kochanki. Doceni to i będzie chciał z nią zostać do końca życia. O ile nie spotka po drodze kolejnej pani, która zafascynuje go innymi przymiotami. Ciała i duszy. Ale Bliźniaczka już dopilnuje, aby tak się nie stało. Panowie do dzieła. Nie ma na co czekać. Macie za sobą gwiazdy.

Z Rakiem

Awangardowy pan Wodnik. Jego ciągnie w świat, chce go poznawać, smakować, degustować, a dopiero później, jak będzie miał kilkadziesiąt lat, spokojnie przy kominku wspominać będzie wspaniałe okresy szaleństwa. Niestety, przy jego boku nie będzie pani spod znaku Raka.

Ona jest zbyt przywiązana do tradycji domowego ogniska i nie bawi ją uczestniczenie w szalonych eskapadach pana Wodnika. Dla niej liczy się poczucie bezpieczeństwa. Dla niego zresztą też, tylko inaczej je pojmuje. Cóż, na pani Rak życie się nie kończy, więc nie ma powodów do rozpaczy.

Z Lwem

Ceniący niezależność pan Wodnik, spotykając na swojej drodze dominującą Lwicę może na chwilę przystanąć zdumiony jej seksapilem. Panie spod tego znaku zostały bowiem obdarowane przez gwiazdy niespotykaną urodą. Z tego zamyślenia oczywiście wyrwie go Lwica proponując wspólne wypicie kawy. Oczarowana romantyzmem i czułością Wodnika chętnie zgodzi się na dalsze spotkania. Tym bardziej, że Wodnik będzie starał się sprostać narzuconej roli. Tak jak mu zagra, tak zatańczy. Ale do czasu oczywiście. Przy pierwszej próbie podporządkowania go sobie, Wodnik zapadnie się w swój świat, po czym oznajmi, że wyrusza w dalszą drogę. Tym razem już sam. I bardzo dobrze zrobi, gdyż konstelacje są nieprzychylne tej kombinacji.

Z Panną

Tej kombinacji z kolei gwiazdy sprzyjają. Jemu nie będzie przeszkadzała jej pozorna oziębłość i chłód z jakim kontaktuje się z otoczeniem. Co dziwne będzie mu to odpowiadało. Może Wodnik potrzebuje tak wyciszonej kobiety, jaką jest Panna?

Z największą przyjemnością podda się jej zabiegom ucywilizowania, pod warunkiem, że nie będzie to naruszało w żadnym stopniu jego poczucia niezależności. Jej z kolei będzie odpowiadało to, że jej parter czasowo wyłącza się z rzeczywistości. Także w sypialni dojdą do porozumienia. Oboje seks traktują jak coś oczywistego, coś czym nie warto sobie zaprzątać głowy poza sypialnią. Wodnicy do dzieła!

Z Wagą

Wagi są mistrzami jeśli chodzi o wikłanie się w romanse i skomplikowane sytuacje damsko – męskie, które niejednego wpędziły już do grobu. Te wolne ptaki bardzo trudno chwycić za ogon, mimo, że sprawiają wrażenie niepłochliwych.
Wodniki, gdy spotkacie na swojej drodze życiowej partnera, który w sytuacji podbramkowej nagle zmienia zdanie twierdząc, że:

a) Właśnie przypomniał sobie, że zapomniał wyłączyć żelazko.

b) Babcia jest ciężko chora.

c) Znajdzie inny, równie absurdalny powód, aby natychmiast was opuścić - to
wówczas możecie mieć niemal stuprocentową pewność, że mieliście do czynienia z Wagą. Panowie nie warto się angażować. Gwiazdy są na nie.

Zobacz także: Sex horoskop

Ze Skorpionem

Nie uda się, chociażby z tego powodu, że pan Wodnik przy spotkaniu z panią spod znaku Skorpiona padnie jak nieżywy, porażony jej ociekającą zmysłowością. Z natury cichy i spokojny nie sprosta seksualnym wymaganiom tej uroczej tarantulki.

To nie jego bajka. Abstrahując już od zagadnień dotyczących szeroko pojętej sfery miłości, można też z całym przekonaniem stwierdzić, że nie pasują do siebie także charakterologicznie. Wodniki, wasz romantyzm w konfrontacji z trzeźwością Skorpionicy przegrywa z kretesem. Najlepiej dla was, gdy będziecie się trzymać od niej z daleka. Z bardzo daleka.

Ze Strzelcem

Niestała pani spod znaku Strzelca zdawałoby się, że jest drugą połówką równie niestałego w uczuciach i skłonnego do flirtu pana Wodnika. W związku z mężczyznami, pani spod tego znaku stara się być raczej kumplem niż kobietą, co Wodnik oczywiście doceni.

Doceni także długie rozmowy na różne tematy. Niestety w dziewięciu przypadkach na dziesięć, któregoś dnia pani Strzelec uroczo oznajmi, że z tym wysokim blondynem o zielonych oczach rozmawia jej się o wiele lepiej. Ewentualnie na jakiś czas mogą się jeszcze połączyć w sypialni, ale będzie to ostatni krzyk łabędzia. Czy warto? Oczywiście, że nie. No, chyba, że znajdzie się jakiś Wodnik preferujący praktyki pewnego francuskiego markiza.

Z Koziorożcem

Nad ich znakami opiekę sprawuje Saturn, więc mają wiele wspólnych cech, chociaż na pierwszy rzut oka wydawać się by mogło, że więcej ich dzieli. Jemu podobać się będzie jej opanowanie, dystans do świata i trzeźwość osądów nie zakłócona grą hormonów. Pociągnie ją za sobą swoim romantyzmem i ciepłem. Także w sypialni dojdzie pomiędzy nimi do porozumienia. Znajdą wspólny język na wielu płaszczyznach i chociaż Wodnik nie tryska zmysłowością, pani Koziorożec nie będzie to przeszkadzało. Co więcej, chętnie nauczy swego partnera troszeczkę odmiennych od standardowych zachowań. Panowie nie traćcie czasu. Gwiazdy wam sprzyjają.

Z Rybą

Ta kobieta z lubością oddaje się marzeniom i fantazjom. Spędzanie czasu na wyobrażaniu sobie co by było gdyby... Oczywiście marzenia te ściśle związane są ze sferą uczyć i igraszek miłosnych. Dla pana spod znaku Wodnika zajęcie to jest stratą czasu. Są ważniejsze sprawy. Oboje są niestali w uczuciach. Lubią zmiany, lubią poznawać innych partnerów. Żadne z nich jednak nie zaakceptuje tej właściwości u drugiej osoby. Pani Ryba może nie będzie natarczywie domagała się wierności, ale w bardziej subtelny sposób da do zrozumienia, że jej się to nie podoba. Panowie mogą się zaprzyjaźnić z Rybami, mogą nawet spędzić z nimi noc, ale na dłużej? Z daleka.