Horoskop cygański

Horoskop cygański
Chcesz wiedzieć, jaka przyszłość czeka Twoje dziecko, jak będzie mu się powodziło za kilka lat? Odpowiedzi szukaj w kartach.
/ 30.03.2010 16:04
Horoskop cygański

Horoskop cygański był znany w Europie już od stuleci, jednak dopiero niedawno poznano, jakimi regułami się rządzi. Dziś już nie tylko Cyganie, ale również i my, możemy przepowiadać przyszłość swoim dzieciom. Wystarczy, że będziemy znać ich datę urodzin.

Szóstka trefl (30.XII – 15.II)

Osoby te są przepełnione uczuciem, ale przede wszystkim do samego siebie. Niestety rodzice jedynie potęguje tę miłość własną, przez co z upływem lat pogłębia się ona tylko. Nie można jednak powiedzieć, że są oni skrajnymi egoistami, zapatrzonymi wyłącznie w siebie. Lubią pomagać innym i być przydatnymi, ale jednak z reguły wybierają własne towarzystwo. Są to artystyczne dusze, malarze, poeci czy pisarze. Nawet jeśli kochają, to nigdy to nie jest miłość pełna, zawsze ta druga strona kocha bardziej.

Siódemka trefl (16.II – 5. IV)

Rodzice będą dumni raczej ze swoich pociech, które przyszły na świat w tych dniach, gdy rządzi siódemka trefl. Patronuje ona ludziom otwartym, energicznym i optymistycznym. Z nimi nie można się ani nudzić, ani zbyt długo zamartwiać. Każdy smutek potrafią w mig zbagatelizować i przerobić na coś pozytywnego. W życiu dorosłym czekają ich same sukcesy, jeżeli tylko będą przykładać się do nauki. Mają wszelkie predyspozycje po temu, by być wspaniałymi naukowcami czy też szefami wielkich firm. Czasami jednak wybierają adrenalinę i zamiłowanie do ryzyka, zamiast spokojnej kariery, ale czy jest w tym coś złego?

Ósemka trefl (6.IV – 18.VI)

Ludzie urodzeni w tych dniach są zwykle mocno zdystansowani do świata. Nie lubią zwierzać się rodzinie ani przyjaciołom, wolą działać w pojedynkę. Są zdeterminowani i nie lubią, gdy inni robią za nich ich pracę. Wszystkiego wola spróbować sami. Nie są może największymi pracusiami, ale za to ich życie jest pełne przygód i ciągłych zmian, które lubią. W życiu często stawiają na przypadek, niestety los nie zawsze im sprzyja. Mimo tego są zwykle radosnymi ludźmi, nie skarżą się na brak gotówki, choć często może im jej brakować.

Zobacz także: Sex horoskop

Dziewiątka kier (19.VI – 2.VII)

To niespokojne dusze, ale i wybitne osobowości. Ludzie ci kryją w sobie tajemnicza moc, która sprawia, że zawsze otacza ich grono wiernych znajomych. Są pracowici i niezwykle ambitni, najczęściej mają przed sobą wielkie sukcesy. Niestety nie zawsze potrafią wytrwać w swoich dążeniach. Mogą zarówno łatwo zyskać fortunę, jak i równie łatwo ją stracić. Lubią ryzyko i szaleństwo, ale są niestali, przez co trudno ich okiełznać. Nigdy nie wiadomo, gdzie danego dnia akurat wyrzuci ich los.

Dziesiątka karo (3.VII – 10.IX)

To osoby wytrwałe i konsekwentne, pełne ambicji i pracowite. Nie lubią się poddawać, wolą już ponieść klęskę, niż oddać coś bez walki. Cenią sobie tradycyjne wartości i rodzinę, ale także lubią oryginalność. W tłumie zwracają na siebie uwagę strojem lub wyglądem, choć wcale im na tym nie zależy. Otaczają się znajomymi, na których zawsze mogą liczyć. Ich wadą jest to, że wszystko widzą w odcieniach bieli lub czerni, nie uznają szarości. Albo kochają, albo nienawidzą. Krzywdy, których doświadczają, już na zawsze pozostają w ich sercu.

Walet pik (11.IX – 11.XI)

Dzieci te wyrosną na wielkich ludzi, prawie na pewno osiągną sukces w sferze zawodowej. Lubią one wyłącznie rzeczy wielkie, od najmłodszych lat będą doskonaliły swoje umiejętności, za każdym razem dążąc do perfekcji. Dla tych ludzi liczy się tylko sukces, który bez problemu powinni osiągnąć dzięki swoim nieprzeciętnym zdolnościom umysłowym. Problemem może być tylko zbytnie przywiązanie do tradycyjnych wartości i problem w przystosowywaniu się do nowości, ale i to da się pokonać, jeżeli ktoś naprawdę tego pragnie.

Zobacz także: Horoskop zawodowy

Dama trefl (12.XI – 22.XII)

Nie ma chyba na świecie bardziej otwartych i towarzyskich ludzi na świecie. Już od lat najmłodszych będą brylowali w towarzystwie, nikt nigdy ich nie przegada, ale nawet i nikt nie będzie chciał próbować. Sypiący ciągle żartami, jak z rękawa, optymistyczni i radośni, zdobędę grono wspaniałych przyjaciół. Niestety ludzie ci mają jedną słabość – uwielbiają komplementy i dla nich mogą pójść w ogień. Tę cechę mogą wykorzystać inni, więc warto nad nią mocniej popracować. Nie wygląd liczy się najbardziej, ale to, co mamy w środku i, co możemy dać innym z siebie.

Król kier (23.XII – 29.XII)

Wytrwali i zdecydowani, właśnie tacy są ludzie urodzeni pod koniec roku. Dla nich nie ma czegoś takiego jak przypadek. Wszystko, co osiągają w życiu, zawdzięczają własnej ciężkiej pracy. Mają tym większą satysfakcję z sukcesu, im więcej wysiłku włożyli w osiągnięcie go. Ludzie ci, wiedzą, czego chcą w życiu, mają wyznaczone cele, do których konsekwentnie dążą. Nie wahają się, tylko prą naprzód.

Redakcja poleca

REKLAMA