Relacje pana Byka z innymi znakami zodiaku

Relacje pana Byka z innymi znakami zodiaku

Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panowie spod znaku Byka? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych mężczyzn z daleka?
/ 14.06.2010 12:51
Relacje pana Byka z innymi znakami zodiaku

Byk z Bykiem

Pasują do siebie jak ulał. Zgodność charakteru i temperamentu. Oboje wiedzą czego chcą od życia, a także od siebie. Konsekwentnie realizują swoje zamierzenia. W swoich działaniach przewidywalni aż do bólu i być może dla innych ich związek na pozór będzie wydawać się nudnym, ale dla nich bycie ze sobą jest niezwykle fascynujące. Rzadko się zdarza, aby pary porozumiewały się praktycznie bez słów. Funkcjonują jak dobrze naoliwiona maszyneria. W ich sypialni nuda raczej nie zagości. Zmysłowi i żądni siebie, powoli odkrywają przed sobą świat niezwykłych doznań miłosnych. Uwielbiają celebrować te chwile, smakować i oddawać się im bez zahamowań. Jednym słowem dobrana para. Będą na pewno żyli długo i szczęśliwie. Nie ma się nad czym zastanawiać, bo warto.

On z kobietami spod innych znaków

Z panią spod znaku Barana

To dwa podobne temperamenty. On namiętny, uwodzicielski i czarujący. Ona kobieca i pełna buchającej zmysłowości. W sypialni na pewno układać będzie się im bajecznie. Panowie spod znaku Byka powinni pamiętać jednak o jednym. Gdy spotkają na swojej drodze życiowej panią spod znaku Barana, zanim zdecydują się na poważny związek, powinni na spokojnie zastanowić się i rozważyć wszelkie za i wszelkie przeciw.

Na minus tego związku przemawia fakt, że Pani Baran uwielbia flirtować. Dla Byka despoty i wielkiego zazdrośnika na pewno to się nie spodoba. Tym bardziej, że panowie spod tego znaku traktują partnerki jak swoją własność, a pani Baran usidlić na pewno się nie da.. Na tym tle może wiele razy dochodzić do kłótni. Małżeństwo można sobie darować, ale miłosne igraszki tej pary mają swój nieodparty urok. Jednym słowem związek dla preferujących seks przedmałżeński.

Zobacz także: Relacje pani Byk z innymi znakami zodiaku

Z panią spod znaku Bliźniąt

Ten związek to starcie dwóch silnych osobowości. Z jednej strony konserwatywny, poważny mężczyzna, z drugiej roztrzepana, ale doskonale wiedząca czego chce od życia Bliźniaczka. Ona nigdy nie zaakceptuje jego potrzeby dominacji i kontrolowania partnera. On natomiast nie zrozumie jej ciągłych zmian nastrojów i emocjonalnej chwiejności. Prędzej, czy później dojdzie do starcia. Jeśli wykażą odrobinę zrozumienia dla własnych potrzeb, określą co wolno, a czego nie wolno, mają szanse na bycie ze sobą. I to nawet na dłużej. Czasu na dotarcie im nie zabraknie. Watro spróbować, może się uda?

Z Rakiem

Dla stojącego mocno, obiema nogami, na ziemi pana Byka, pani spod znaku Raka jest w zasadzie partnerem nieodpowiednim. On żyjący w racjonalnym świecie, ona romantycznie chwiejna – jak przypływy i odpływy. On opanowany, uparty, czasami egoistyczny – dla niej zdecydowanie za pragmatyczny. Ona wrażliwa i nerwowa. To nic, że oboje są na co dzień spokojni i cenią życie domowe. W razie sprzeczki zupełnie nie potrafią znaleźć wspólnego języka. W dodatku oboje są bardzo pamiętliwi. Ewentualnie w sypialni mogą dojść do jako takiego porozumienia, ale tak naprawdę, pan Byk związek z tą panią może włożyć do lamusa.

Z panią spod znaku Lwa

Ogniste temperamenty. Oboje energiczni i dynamiczni. Mają potrzebę dominacji nad partnerem. Rządzić i zdobywać – oto jakim mottem kierują się osoby spod tych znaków. Kombinacja jak widać niezbyt korzystna. Ich współżycie będzie ciągłą walką o sferę wpływów i chęcią poszerzenia swego terytorium. Jak w naturze. Jeśli pana spod znaku Byka interesuje taki związek, to proszę bardzo. Przynajmniej nie grozi mu nuda. Tylko niech pamięta, że dzikie koty chadzają zazwyczaj własnymi drogami i trudno je oswoić. Gwiazdy mówią nie.

Z Panną

Może się udać. Trzeźwość osądów Panny, panu spod znaku Byka bardzo się spodoba. To kobieta, która nie buja w obłokach i liczy się dla niej to co tutaj i teraz. Pannie z kolei odpowiada mężczyzna, który pokieruje jej życiem. Chętnie spróbuje być poddaną swego mężczyzny, pod warunkiem, że nie zafunduje jej szalonych wakacji w szkole przetrwania.

W sypialni może się im nie układać, gdyż natura pani spod znaku Panny jest nieco za powściągliwa dla namiętnego Byka. Ale jak się Byk postara, to roztopi nawet największy sopel. Warto spróbować. Całe życie przed nimi, może się uda?

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Byki

Z panią spod znaku Wagi

Pani spod tego znaku trudno znieść despotyzm i chęć dominacji pana Byka. Waga jak to Waga - z trudem znosi rozkazujący tryb wypowiedzi swego rogatego partnera. Jemu z kolei nie odpowiada jej łagodność i chwiejność. Z drugiej strony jest to kombinacja znaków, w której różnice raczej łączą, a nie dzielą. Oboje są namiętnymi kochankami i z największą przyjemnością oddają się miłosnym figlom. Jeśli skupią się na tym co ich łączy, a nie co dzieli, oboje będą żyć długo i szczęśliwie, a ich związek będzie miał szanse na przetrwanie. Można spróbować.

Z panią Skorpion

To kobieta silna, która potrzebuje silnych mężczyzn. Takim facetem jest właśnie pan Byk. Może się im udać. Obojgu obce są romantyczne uniesienia i porywy i oboje mocno stoją na ziemi. Panu spod znaku Byka odpowiada namiętność Skorpionicy i o dziwo jego chęć dominacji nad partnerką topnieje wówczas jak wiosenny śnieg. To zadziwiające, ale w tym związku, to pani Skorpion gra zazwyczaj pierwsze skrzypce. Muszą tylko uważać na to co mówią podczas kłótni, gdyż słowa mogą ranić. Dosłownie i w przenośni. Owszem, w ich związku będzie dochodziło do dramatycznych i gorszących scen, ale w sumie, jak się oboje postarają, będą żyli długo i szczęśliwie. Warto.

Z panią spod znaku Strzelca

Kombinacja trudna i nie należy się łudzić, że coś z tego wyjdzie. Pani spod znaku Strzelca życie traktuje jak przygodę i nie daje się łatwo oswoić. Zresztą z tą kobietą nawet nie należy próbować takich sztuczek. Jednym słowem wymaga wielu lat ciężkiej tresury. Pan Byk nigdy nie zaakceptuje jej niezależności i predyspozycji do flirtowania, a na tresurę szkoda mu czasu. Woli w tym czasie zarabiać pieniądze, zresztą jego zdaniem partnerka powinna znać swoje miejsce w związku i mieć świadomość tego, że należy do niego – czyli pana Byka. Kobieta Strzelec nie jest odpowiednią partnerką dla niego. Za bardzo spontaniczna i trudna do zrozumienia. Zbyt wiele zachodu i za duże różnice w temperamencie. W ogóle nie warto zwracać sobie głowy.

Pani spod znaku Koziorożca

Według astrologów to prawie idealna para. Prawie, bo w dzisiejszym świecie nie ma nic idealnego. W tej jednak kombinacji panuje pełna zgodność temperamentów i potrzeb. Pani Koziorożec jest kobietą, która nie ulega urokowi chwili. Rzeczowa i konkretna. Cechy te odpowiadają panu spod znaku Byka. Kobieta urodzona w tym znaku, potrafi znakomicie prowadzić dom i co najważniejsze dla pana, potrafi także dobrze zarządzać finansami.

Byk na punkcie ciężko zarobionych przez siebie pieniędzy jest bardzo czuły i zwraca na ten szczegół baczną uwagę. Jej racjonalne podejście do świata bardzo odpowiada panu spod tego znaku. W sypialni także będzie układać się im idealnie. Nie zagłębiając się w pikantne szczegóły, Byk i Koziorożec stanowią zgraną parę kochanków. Gdy się spotkają na swojej drodze, będą żyli długo i szczęśliwie. Warto.

Z panią Wodnik

To dwa, jakże różniące się od siebie światy. Dzieli ich praktycznie wszystko. Ona jest kobietą wciąż poszukującą, ciekawą świata. On tkwi w zasadach, które dawno sprawdził i zastosował, więc po co je zmieniać? Ona szuka mężczyzny oryginalnego i nieco szalonego. On potrzebuje kobiety opanowanej. Ona żąda w związku swobody intelektualnej i niezależności. Dla niego są to feministyczne pomysły z piekła rodem. To nic, że mogą być wspaniałymi kochankami, ale łóżko to nie wszystko. W tym wypadku, gwiazdy zdecydowanie odradzają wchodzenie w bliższe relacje. Śmiało można sobie darować.

Pani spod znaku Ryb

To związek, w którym monogamiczny z natury Byk staje naprzeciwko poligamicznej pani Rybki. Jej bardziej odpowiadają układy luźne, gdzie odpowiedzialność za partnera jest raczej symboliczna. Lubi wokół siebie wianuszek adoratorów, z którego wybiera tych, którzy najbardziej jej się podobają. Dla niego taka postawa jest nie do zaakceptowania. O dziwo jednak, pomimo wielu trudności i różnic w charakterach, para ta ma szanse na porozumienie. Nieprawdopodobne jak gwiazdy łączą ludzi, a łączą ich silnym węzłem w sypialni. W tym układzie, tam gdzie w innych kombinacjach byłoby to niemożliwe, tutaj namiętność i pożądanie będzie scalać ich związek. Dopóty pani Rybka nie zauważy złotych prętów klatki w jakiej została zamknięta przez swego mężczyznę, związek ten na szanse na przetrwanie. Warto spróbować.