Relacje pani Byk z innymi znakami zodiaku

Relacje pani Byk z innymi znakami zodiaku
Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panie spod znaku Byka? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych kobiet z daleka?
/ 14.06.2010 12:34
Relacje pani Byk z innymi znakami zodiaku

Byk z Bykiem

Pasują do siebie jak ulał. Zgodność charakteru i temperamentu. Oboje wiedzą czego chcą od życia, a także od siebie. Konsekwentnie realizują swoje zamierzenia. W swoich działaniach przewidywalni aż do bólu i być może dla innych ich związek na pozór będzie wydawać się nudnym, ale dla nich bycie ze sobą jest niezwykle fascynujące. Rzadko się zdarza, aby pary porozumiewały się praktycznie bez słów. Funkcjonują jak dobrze naoliwiona maszyneria. W ich sypialni nuda raczej nie zagości. Zmysłowi i żądni siebie, powoli odkrywają przed sobą świat niezwykłych doznań miłosnych. Uwielbiają celebrować te chwile, smakować i oddawać się im bez zahamowań. Jednym słowem dobrana para. Będą na pewno żyli długo i szczęśliwie. Nie ma się nad czym zastanawiać, bo warto.

Ona z mężczyznami spod innych znaków

Z panem spod znaku Barana

On nieprzewidywalny. W swoim postępowaniu kieruje się zazwyczaj silnymi emocjami. Szybko, bez zastanowienia, podejmuje decyzję. Pani Byk wówczas myśli, jak tak można. Nie lubi gadać, rozważać, przemyśleć wszystko. Od razu bierze się do rzeczy. W stylu Barana jest, że na pierwszej randce proponuje pójście do łóżka. Jemu wiele nie trzeba. Wystarczy głęboki dekolt i kiwnięcie paluszkiem, a Baran zrobi wszystko. Ma naturę myśliwego, który wciąż się rozgląda za nową zdobyczą. Dla niej to zgroza! Spokojna, wszystko robi zgodnie z wcześniej ustalonym planem. To kobieta z zasadami nie do ruszenia. Jakiekolwiek odstępstwa burzą jej poczucie stabilności. Charakterologicznie raczej nie pasują do siebie. Oboje uparci jak barany. W czasie kłótni żadne nie ustąpi, jednak jeśli chodzi o temperament seksualny są podobni do siebie. Pani spod znaku Byka bardzo odpowiada ognista zmysłowość Barana. Jemu z kolei pasuje jej natura uwodzicielki. Jednak związek zbudowany na miłosnych uniesieniach nie ma raczej szans na przetrwanie. Ona chce faceta tylko dla siebie. On pragnie poznawać nowe kobiety. Do łóżka warto, do życia nie za bardzo.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Byki

Z panem spod znaku Bliźniąt

Niestety. To dwa, jakże różne światy. Pani spod znaku Byka nie będzie odpowiadała chwiejność emocjonalna jej partnera i jego rozdwojenie jaźni. To kobieta, która wie czego chce od życia. Marzy o związku stabilnym, a jej idealnym partnerem jest partner, który da jej poczucie bezpieczeństwa ( i zasili jej konto). Pani spod znaku Byka jest stała w uczuciach i poligamia jest obca jej naturze. Jest oczywistym, że charakter pana spod znaku Bliźniąt wyklucza stabilizację. A wymagać od niego, że dochowa wierności tej jedynej, to tak jakby wymagać od lisa, aby zaprzestał polowania na kury. Męczące będzie też dla pani spod tego znaku rozdwojenie osobowości Bliźniaka. Nie zniesie tego dłużej niż przez godzinę.

Gdy ona dba o dom, on w tym czasie będzie oddawał się towarzyskim przyjemnością. Panie powinny zapamiętać, że Bliźnięta uwielbiają flirtować. Na dłuższą metę pani Byk nie na pewno tego nie zaakceptuje. W początkowej fazie znajomości mogą być dla siebie interesujący, ale tylko w łóżku. Później nic z tego nie wyjdzie. Ten związek panie mogą sobie darować.

Z panem Rakiem

Para stuprocentowych domatorów. Oboje cenią nad wyraz stabilizację i spokój domowego ogniska. Różni ich jednak stosunek do otaczającej rzeczywistości. Jej obce są romantyczne uniesienia pana spod znaku Raka. Czuje się wówczas niezręcznie i prawdę mówiąc wolałby raczej jakiś materialny dowód jego wielkiej miłości - na przykład luksusowy komplet bielizny od światowego dyktatora mody - niż kolejny erotyczny poemat. Pani spod znaku Byka nie spodoba się także, że usidlony i oswojony już Rak ogląda się za innymi kobietami. Dla niej to bez znaczenia, że on tylko chce popatrzeć i do niczego nie dojdzie. Dojdzie, czy nie dojdzie, ale patrzył. Jemu z kolei nie mieści się w głowie, że kobieta, którą obdarzył tak dużym uczuciem, żąda materialnych dowodów miłości. Nie wystarczy jej jesienny liść? Przecież to takie romantyczne. Tylko w sypialni mogą stworzyć dobrany tandem. Oboje są cudownymi i wybrednymi kochankami. Uwielbiają pieszczoty i na miłosne uniesienia wybierają bardzo romantyczne miejsca. Jednak w życiu to ona jest prozą, a on poezją. Poza łóżkiem raczej nie dojdą do porozumienia. Związek na dłużej z panem spod tego znaku nie ma szans.

Z Lwem

On władczy i nie znoszący sprzeciwu. Ona potrzebę dominacji nad partnerem ma wpisaną w swoją naturę. On - gdy ma zły humor potrafi, tak jak lew, być agresywny. Czasami bywa też leniwy i myśli tylko o sobie. Ona też potrafi być złośliwa i wredna. Oboje cenią przyjemności życia. Oboje lubią otaczać się pięknymi przedmiotami ( i ludźmi).

Oboje twardo stąpają po ziemi. Jej odpowiada jego lwia, dominująca natura, a szczególnie materialna hojność. On lubi zdobywać kobiety pozornie niedostępne. Rywalom nie daje żadnych szans. To nic, że czasami Lew pokazuje pazurki władzy. W sumie, gdy zastosuje się odpowiednie metody tresury, taki facet da się oswoić. W łóżku są namiętni i wyrafinowani. Stanowią wręcz wzorzec jak być dobrymi kochankami. On ze swoim rozwiniętym libido doskonale zaspokaja jej kobiecą zmysłowość i szybko przyjmuje inicjatywę – o ile ona się zgodzi. Tak łatwo się nie poddaje – stąd w ich sypialni dużo pikanterii. Konflikty mogą pojawiać się na linii - kto kogo podporządkuje i kto będzie panował na tronie. Oboje zawzięci, gdy się porozumieją mogą żyć długo i szczęśliwie. Warto spróbować. Do dzieła.

Z panem spod znaku Panny

Trzeba powiedzieć wprost. Jest to związek obarczony bardzo dużym ryzykiem. Zbyt wielka różnica temperamentu i charakterów. Ona potrzebuje mężczyzny silnego psychicznie i najlepiej bogatego. Nie rozumie chwiejności emocjonalnej i niezdecydowania swego partnera. Z kolei dla pana spod tego znaku nie odpowiada płacenie rachunków za jej potrzebę życia w luksusie. Chociaż z drugiej strony, zakochany mężczyzna zdolny jest do wszystkiego....W łóżku oboje lubią igraszki miłosne, ale ją denerwuje, że jej partner Panna nie jest tak namiętny jakby ona chciała. Mimo dzielących ich różnic można spróbować. Gdy się nie uda, zawsze pozostaną cudowne wspomnienia.

Z panem spod znaku Wagi

W sypialni oboje są zmysłowymi i namiętnymi kochankami. Oboje lubią także otaczać się luksusem. On szarmancki i pełen wdzięku, niestety zbyt często nie wie czego chce. Ją denerwuje jego niezdecydowanie, gdyż pragnie mężczyzny silnego i zdecydowanego – podobnego do niej. Panowie spod tego znaku mają także tendencję do wikłania się w niepotrzebne romanse. Wymiana partnerów i wolna miłość? Czemu nie. Dla pani Byka taka postawa życiowa jest nie do zaakceptowania. Owszem seks i wspólne przeżywanie miłosnych uniesień może scementować ich związek. Pytanie tylko na jak długo? Raczej nie warto.

Z panem spod znaku Skorpiona

Spotkanie tych dwojga to konfrontacja dwóch różnych i dwóch bardzo silnych osobowości. Dla pani spod znaku Byka świat jest w kolorach czarno - białym. Pan Skorpion – o silnym „ego” - odkrywa przed nią jego mroczą stronę. Dojdą do porozumienia, bo oboje są pragmatyczni i pasują temperamentami seksualnymi. Dla pani spod znaku Byka może nieco przeszkadzać Skorpiona szorstkość, ale to szczegół, nad którym można i warto popracować, pan Skorpion nie ma sztywnej osobowości. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, dostosuje się do niektórych oczekiwań swojej partnerki. W zamian oczywiście będzie też wymagał. A jak wiadomo Skorpiony mają duże wymagania. Może się udać. Warto spróbować.

Zobacz także: Jak różnica wieku wpływa na Wasz związek

Ze Strzelcem

Niestety, ta kombinacja obarczona jest zbyt dużym ryzykiem. Gwiazdy mówią, że pan spod znaku Strzelca, nie jest odpowiednim partnerem dla pani spod znaku Byka. Mężczyzna ten jest zbyt uduchowiony, często przebywa w zaświatach (oczywiście w sensie metaforycznym). Jest także za poetycki, jak dla kogoś, kto mocno stąpa po ziemi.

Osobowość mocno skomplikowana i trudna do zrozumienia, a pani Byk zajęta zarabianiem pieniędzy, nie ma czasu na roztrząsanie egzystencjalnych problemów swego partnera. Zresztą ją zupełnie nie interesuje romantyczna podróż na drugą stronę tęczy. Liczy się tu i teraz. W tym związku to ona jest mężczyzną. Związek ma szanse, jeśli pani Byk zostanie mamusią dużego chłopca. Wtedy owszem, będą pasowali do siebie.

Z panem Koziorożcem

W kontaktach z płcią przeciwną chłodne Koziorożce zachowują pełen rezerwy dystans. To rzeczowi mężczyźni, którzy zanim powiedzą to co czują, zastanowią się dwa razy. Dla pani spod znaku Byka bardzo się podoba ten nieco tajemniczy mężczyzna. Gdy trafią na siebie, potraktuje to jak dar z niebios. W łóżku może być całkiem przyjemnie, ponieważ nieco purytański Koziorożec, chętnie się podda wyuzdanym eksperymentom pani spod znaku Byka, a odkryte przed nim światy namiętności na pewno zapadną mu długo w pamięć. Może być interesująco. Warto spróbować, a nuż się uda? Do dzieła!

Z Wodnikiem

Niestety związek, przed którym astrolodzy swoim trzecim wewnętrznym okiem, widzą małe szanse. On wiecznie naiwny idealista, wciąż bujający w obłokach romantyzmu i idei. Urodzony artysta. Rewolucję i anarchię ma we krwi. Ona mocno stąpająca po ziemi, ceni raczej dobra materialne, niż kolejny przewrót obyczajowy czy polityczny w wykonaniu swego partnera. W sypialni Wodnikowi niczego nie brakuje, ale niestety nie potrafi sprostać wymaganiom pani Byka. Ewentualnie mogą zostać przyjaciółmi. Ta przyjaźń może być piękna, bo pozbawiona będzie pierwiastka erotyzmu.

Z panem spod znaku Ryb

Kolejny facet, którego bardziej interesują metafizyczne rozważania nad sensem życia, niż przyziemne sprawy i zarabianie pieniędzy. Panowie spod znaku Ryb są wrażliwymi romantykami, o nazbyt rozwiniętej wyobraźni. Niestety mężczyźni tego pokroju nie wzbudzają większego zainteresowania pań spod znaku Byka. Ot – kolejna antropologiczna ciekawostka, o której można porozmawiać w trakcie spotkania ze znajomymi.

Mówiąc wprost, dla pani Byk facet spod znaku Rybki, to urodzony fajtłapa. Denerwują ją jego zmienne nastroje i łatwość z jaką wpada w gniew. Z kolei dla niego ona jest uosobieniem despotyzmu i zaborczości. Jak można nie rozumieć jego intelektualnych rozterek. Widać można. Nawet nie warto próbować. Do darowania.