Randka z Wodnikiem fot. Fotolia

Randka ze znakiem zodiaku - Wodnik

Pewien Wodnik zamieszał Ci w głowie. Teraz zachodzisz w głowę, jak będzie wyglądała Wasza pierwsza randka. Przeczytaj randkę z zodiakiem – tu znajdziesz z pewnością kilka wskazówek.
/ 27.09.2016 16:04
Randka z Wodnikiem fot. Fotolia

Wodniki należą zapewne do najbardziej pomysłowych osób na świecie. Wiele spośród nich to genialni wynalazcy albo odkrywcy. Wspaniale sprawdzają się w zawodach, w których pracownik ma szerokie pole do popisu, w których stawia się na pomysłowość a nie wyłącznie na pracowitość. Lubią także wyróżniać się z tłumu, szokują ludzi swoim wyglądem czy też zachowaniem.

Dla wielu są tajemniczą i nigdy nieodgadnioną księgą – trudno tak naprawdę powiedzieć, jacy oni są w rzeczywistości. W niektórych budzi to lęk, ale jednak większość osób kocha to. Co jednak najważniejsze – Wodniki to osoby, które uwielbiają wolność i niezależność. Bywa to przeszkodą, szczególnie w związku.

Trudno powiedzieć, czego możesz spodziewać się po randce z Wodnikiem. Wszystko zależeć będzie od jego aktualnego nastroju. Jeśli będzie tego dnia kipiał radością, z pewnością przygotuje dla Ciebie coś wyjątkowego. Nie tylko romantyczna kolacja na przykład na dachu budynku, ale również kąpiel pod gwiazdami. Podarunek, który był Twoim marzeniem. Będzie wokół Ciebie skakał i Ci usługiwał.

Jeśli jednak akurat będzie miał gorsze samopoczucie, możliwe że odwoła spotkanie. Jeżeli nie – to spodziewaj się trudności w komunikacji albo wylewu żali z jego strony. Wówczas będziesz musiała grać rolę pocieszycielki-terapeutki. Już takie są Wodniki, nigdy nie wiadomo, czego można się po nich spodziewać.

Ty na pewno powinnaś być zadbana i elegancka, z nutą kreatywności i luzu. Nie staraj się wyciągać z niego informacji, pozwól mu po prostu mówić. Sama także nie zalewaj go potokiem słów. Cisz okaże się Twoim sprzymierzeńcem. Zaufaj jej.