Jakimi partnerami są osoby spod znaku Wagi?

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Wagi?

Pani spod znaku Wagi miłość potrzebna jest jak powietrze do oddychania. Bez niej życie traci swój sens. Gdy jej nie znajdzie (co według rachunku prawdopodobieństwa jest równe zeru) gotowa jest nawet zamknąć się w murach klasztoru. W skrytości ducha marzy, aby był to klasztor męski. Mężczyzna spod znaku Wagi należy do tych mężczyzn, którzy uczuciem obdarzają cały kobiecy świat. Bez wyjątku.
/ 11.04.2011 08:24
Jakimi partnerami są osoby spod znaku Wagi?

Kobieta

Kobieta spod znaku Wagi mężczyzn uwodzi błyskotliwością, popartą rzecz oczywista atutami natury cielesnej. Pani Waga świadoma swego uroku, wykorzystuje go z całą bezwzględnością. Nie sposób jej się oprzeć, tym bardziej, że tak jak pan spod tego znaku, tak i pani Waga obdarzy powłóczystym spojrzeniem każdego, kto pochlebnie wyrazi się o jej osobie i w minimalnym chociaż stopniu spełni jej najskrytsze marzenia. A to przecież nie należy do rzeczy trudnych. 

Zobacz także: Sex horoskop

Zainteresowanie mężczyzn traktuje jako należny hołd, składany na ołtarzu miłości, jej skromnej osobie. Bardzo łasa na komplementy. Najlepiej, aby powtarzane były z godzinną częstotliwością. Tą kobietą trzeba się po prostu zachwycać na każdym kroku. Podtrzymywać jej wysokie mniemanie o sobie, prawić komplementy, szeptać czułe słówka. Bez tej całej otoczki, jej miłość usycha jak róża posadzona na Saharze. Ale prawiąc komplementy należy się trzymać pewnej reguły. Pani Waga nie lubi bowiem – przynajmniej na początku znajomości – słuchać tyrad opisujących skomplikowaną, ale jakże uroczą osobowość zdobywającego ją mężczyzny. Na to przyjdzie czas, a na razie to on ma słuchać jej. I tak będzie do końca....

Uwaga! Pani spod tego znaku nie znosi gdy się ją krytykuje. Faktem jest, że żadna kobieta tego nie lubi, ale pani Waga szczególnie, nawet wówczas, gdy jest to krytyka konstruktywna i podana w sposób szczególnie łatwostrawny.

Pani spod znaku Wagi, podobnie jak jej męski odpowiednik bardzo łatwo się zakochuje. I jeszcze łatwiej się odkochuje. Szczerze powiedziawszy zbytnio nie rozpacza z powodu utraty męskiego ramienia. Trzeba jednak przyznać, że każdego wybranka obdarza szczerym, płynącym z głębi serca, uczuciem. Przynajmniej jest co później wspominać. W sypialni ceni czułość i zaangażowanie męskiej połowy. Kilkadziesiąt świec ustawionych wokół łoża w sypialni i bukiety czerwonych róż sprawią, że poczuje się jak królowa i swoim majestatem obdzieli darczyńcę bez żadnych zahamowań. Miejsce spotkań miłosnych jest dla pani Wagi zagadnieniem nieistotnym, byle byłoby romantycznie i namiętnie.

Mężczyzna

Pan spod znaku Wagi przyciąga do siebie kobiety uśmiechem i tryskającym optymizmem. Szarmancki i uroczy na co dzień, sprawia, że kobieta w jego towarzystwie czuje się jak prawdziwa dama. Jedyną wadą pana spod znaku Wagi jest to, że swym uczuciem obdarza zazwyczaj kilka pań. Zdarza się, że jednocześnie. Tym bardziej, że gdy widzi zainteresowanie drugiej strony nie ma siły i nie potrafi powiedzieć nie. Oczywiście i na tym polu dają znać o sobie jego skorodowane szalki. Trudno mu bowiem wybrać z pośród wielu uroczych dam, tą jedyną - jego zdaniem najwłaściwszą. 

Zobacz także: Korzystne i niekorzystne dni tygodnia

Często kobiety określają mężczyzn spod znaku Wagi jako dużych chłopców w sklepie z zabawkami i jest w tym niewątpliwie wiele racji. Owszem, panu spod znaku Wagi jest zazwyczaj bardzo przykro, gdy rozstaje się z partnerką, która miała być właśnie tą jedyną, ale okazało się, że nie jest. Ból rozstania natychmiast osładza sobie randką z inną. Prawdopodobnie po tygodniu stwierdzi, że jest w niej szaleńczo zakochany i padnie przed wybranką na kolanach wypowiadając tekst oświadczyn. I de capo al fine… Zarówno w sytuacjach codziennych jak i intymnych pan Waga uwielbia być chwalony. Jego poczucie własnej wartości rośnie wówczas, jak słodkie ciasto na drożdżach. Panie, które chcą spędzić z Wagą całe życie, powinny robić to przynajmniej pięć razy dziennie. Najlepiej po każdym posiłku i obowiązkowo wieczorem po kolacji. W sypialni nie można odmówić panom spod tego znaku pewnych uroczych umiejętności. Potrafią zadbać o potrzeby kobiety, uwielbiają ja obsypywać pocałunkami, bawić się w miłosnego berka i chowanego. Oczywiście całą tą miłosną maszynerię panowie uruchamiają po to, aby wspólnie ze swoją partnerką szczęśliwie dobiec to mety. Miejsce startu jest im obojętne. Równie dobrze może to być łóżko jak i blat kuchennego stołu.

Źródło: PRINTEX