Relacje pani Wagi z innymi znakami zodiaku

Relacje pani Wagi z innymi znakami zodiaku
Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panie spod znaku Wagi? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych kobiet z daleka?
/ 16.06.2010 13:59
Relacje pani Wagi z innymi znakami zodiaku

Waga z Wagą

Nie ma żadnych „ale”. Pasują do siebie pod każdym względem. W tym układzie, dla każdego z osobna, drugorzędne znaczenie będzie miało niezdecydowanie i chwiejność emocjonalna partnerów. Wiedzą na czym i z kim stoją. Znają na wylot swoje charaktery i humorki. Jednym słowem będą dla siebie ostoją, opoką i podporą.

Oczywiście w ich związku wielokrotnie dojdzie do sytuacji zagrażających stabilności pożycia. Nie należy przecież zapominać o ich wrodzonej potrzebie flirtowania z każdym, kto jest uroczy i wikłania się w niepotrzebne i szkodliwe dla związku relacje damsko – męskie.

Wskazówka na przyszłość: Rozmawiać, rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać. Gdy wyjaśnią wszystkie małe oszustwa i nieporozumienia, mogą spędzić ze sobą całe życie. I w dodatku ekscytująco. Do dzieła.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne wagi

Ona z mężczyznami spod innych znaków

Z panem Baranem

Chociaż mają odmienne temperamenty, kombinacja ta może być korzystna z wielu powodów. Pani Waga obdarzona kobiecą zmysłowością będzie dla pana Barana czymś więcej niż tylko partnerką. Nie będzie jej przeszkadzało, że pan Baran ma we krwi dominującą potrzebę bycia na pierwszym planie i wszyscy muszą się go słuchać. Z pobłażliwością będzie traktowała jego chłopięce podejście do życia. Gdy będzie trzeba przytemperuje jego barani upór, gdy zajdzie taka potrzeba, będzie go wspierała. W tym wypadku żywioł Powietrza z żywiołem Ognia daje wspaniałe rezultaty. Warto.

Z panem spod znaku Byka

Pełna romantyzmu i uczuciowości pani spod znaku Wagi będzie się źle czuła w towarzystwie wymagającego posłuszeństwa i despotycznego z natury pana spod znaku Byka. Partner jest po to, aby dzielić się z nim wspólnie radościami i smutkami życia, a nie po to, aby bez szemrania spełniać jego rozkazy. To dla pani Wagi logiczny wniosek.

Z drugiej strony pasują do siebie miłosnymi temperamentami. W sypialni pani Waga zwiedzi z panem Bykiem rozległą krainę rozkoszy. Jeśli oboje ustąpią i pokochają przywary partnera, mają szansę na długie pożycie. Przed panią Wagą, która zakochała się w panu spod znaku Byka trudna droga, ale można spróbować.

Z panem spod znaku Bliźniąt

I znów wydawać by się mogło, że tak odmienne charaktery nie mają żadnych szans na spędzenie ze sobą długiego życia, ale gwiazdy lubią czasami sprawiać niespodzianki. Niestały, o podwójnej naturze pan spod znaku Bliźniąt o dziwo spełni prawie wszystkie oczekiwania pani Wagi.

Denerwująca na dłuższą metę może być jego chęć dominacji bycia w centrum uwagi, ale Waga doskonale zna wszystkie sztuczki, za pomocą których można wychować sobie faceta. Wybaczy mu jego wybuchy złości, gdyż Bliźniak tak naprawdę nie jest taki straszny jak go malują. Do spróbowania. Gwiazdy kiwają głowami.

Z panem Rakiem

Romantyczna, ale stojąca na ziemi pani Waga niespecjalnie będzie się przejmowała melancholiczno-depresyjną naturą pana spod znaku Raka. Kombinacja tej pary może być udana pod warunkiem, że Waga przymknie oko na chwiejność emocjonalną Raka. Trzeba przyznać, że pod tym względem pani też nic nie brakuje.

Pani Waga powinna powściągnąć też swoje ambicje towarzyskie. Rak nie należy bowiem do osób, które często i chętnie wychodzą z domu, aby błyszczeć na firmamencie uciech i zabaw. Gdy Waga powściągnie nieco swój karnawałowy temperament, pan Rak odwdzięczy się wiernością i przywiązaniem. Uwaga! Panu spod tego znaku nie należy mówić o nowych fascynujących znajomościach. Jego wrażliwa natura może tego nie przeżyć, a Rak mimo, że delikatny, lubi czasami pokazać, że potrafi szczypać. A to boli niestety...

Z panem spod znaku Lwa

Ten dominujący w każdym calu król wszystkich mężczyzn (Żeby była jasność. Tylko Lew tak o sobie myśli. Inni mężczyźni mają odmienne zdanie na ten temat)zaimponuje pani Wadze swoją siłą i zdecydowaniem. Z lubością będzie się grzała w słonecznej grzywie swego partnera i to przez całe życie.

Czasami drażnić ją będzie lwi egocentryzm i z największą przyjemnością od czasu do czasu spuści powietrze z tego balonu. Oboje tryskają namiętnością i głównie na tym polu będą realizowali swoją potrzebę bycia z kimś. Jeśli pani Waga przebrnie przez ten etap w miarę bezboleśnie, nie zwracając uwagi na innych bardziej interesujących mężczyzn i skupi się wyłącznie na panu Lwie, ma szanse dobić z nim bezpiecznie do docelowego portu.

Zobacz także: Wszystko o Wagach

Z panem spod znaku Panny

Namiętność pani Wagi musi wciąż być podsycana komplementami i czułymi słówkami. Nie zaszkodzi także silniejszy akcent zaangażowania jej partnera, jak na przykład zaproszenie na kolację do restauracji pięciogwiazdkowego hotelu. W innym wypadku jej niepodlewana zmysłowość pokryje się patyną oziębłości. Niestety taki rozwój wypadków jest całkiem prawdopodobny w związku z panem spod znaku Panny. Dla Wagi, ten oziębły, pozbawiony uroku osobistego mężczyzna jest wzorcowym przykładem na to, w jakie cechy nie powinna być wyposażona płeć przeciwna. Cóż, o gustach się nie dyskutuje, ale panie spod znaku Wagi powinny się od Panny trzymać jak najdalej.

Ze Skorpionem

Waga lubi poznawać otaczający ją świat. Lubi zawiązywać nowe znajomości, szczególnie jeśli są to interesujący mężczyźni. I jeśli na swojej drodze, spotka gdzieś pana Skorpiona, niech się naprawdę mocno postara, aby nie ulec demonicznemu urokowi jego zmysłowej natury.

Będzie to bardzo trudne zadanie, wręcz niewykonalne, ale Waga musi pamiętać, że w przypadku związania się z mężczyzną spod tego znaku, czeka ją wiele dramatycznych chwil.

Skorpion jest niebywale zazdrosny i zaborczy. Na pewno nie pozwoli pani Wadze na indywidualne wypady z przyjaciółkami w poszukiwaniu przygód, nie wspominając już o „niewinnych” flirtach. Gotów wówczas śmiertelnie użądlić. Dla własnego dobra panie spod znaku Wagi powinny się trzymać z daleka od tego pająka.

Z panem spod znaku Strzelca

Na nią i nad nim pieczę sprawuje miłosna planeta Wenus, a to przecież do czegoś zobowiązuje. Oboje uwielbiają flirtować i nie jest wykluczone, że podczas kolejnego miłosnego podboju trafią właśnie na siebie. Dla pani Wagi to idealna sytuacja i niech za żadne skarby nie wypuszcza pana Strzelca ze swego miłosnego uścisku. W ich związku będzie wszystko to co jest potrzebne, aby przeżyć długo i szczęśliwie. Szaleństwo, miłość, zazdrość, zdrada, a w wieku balzakowskim miłe wspomnienia snute przy kominku. Nie ma na co czekać. Warto.

Z Koziorożcem

Dla pani spod znaku Wagi mężczyzna Koziorożec jest mówiąc wprost mężczyzną pozbawionym ikry. Co jest dobre dla innych, nie musi być dobre dla pani Wagi, więc nie ma się czym przejmować. Nie pasują do siebie temperamentem i charakterem. Waga lubuje oddawać się uczuciom i emocjom, a Koziorożec zanim zdecyduje się na uniesienie, będzie już północ. Mogą zostać przyjaciółmi, którzy z czasem będą poznawać różne strony swojej natury - tak jak przedstawiciele pozaziemskich cywilizacji, ale wiązać się na stałe? Bez sensu i bez szans.

Z Wodnikiem

Być czy nie być - zastanawia się Waga poznając uroczego pana spod znaku Wodnika. Konstelacje nie sprzyjają temu układowi. Na nic nie zdadzą się miłosne sztuczki roztoczone przed panem Wodnikiem. Jest na nie odporny. Dostał już nie jedną szczepionkę. I chociaż oboje uwielbiają nastrojową scenerię, dziwnym zbiegiem okoliczności nie mogą dojść do porozumienia. W tym mężczyźnie panią spod Wagi po prostu będzie wszystko denerwowało.

Z panem spod znaku Ryb

Ten chłodny i wysublimowany okaz nie przypadnie do gustu pani Wadze. Ona chce namiętności, pragnie aby coś się działo. Chce być kochaną i chce kochać. Pan spod znaku Ryb zanim się zdecyduje na jakąkolwiek czynność wymienioną wyżej, głęboko się zastanowi i wszystko przemyśli. Oczywiście, gdy będzie rozważał wszystkie za i wszystkie przeciw Waga w tym czasie poszuka ramion bardziej zdecydowanego mężczyzny. Płetwy ją nie interesują. Zresztą to ją mężczyźni powinni zapewniać o wyjątkowości, a nie ona ich. W tej dziedzinie Waga jest za tradycyjnym podziałem ról społecznych.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA