Horoskop urodowy fot. Adobe Stock

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Skorpiona?

Skorpionica jest zazdrosna na wyrost. Potrafi zrobić karczemną awanturę o dawno niewidzianą przyjaciółkę, która jej zdaniem zbyt długo spoglądała na jej mężczyznę. Albo patrzyła nie tak jak powinna. Pan Skorpion podobnie jak pani spod tego znaku, nie potrafi się obejść bez seksu. Dzień bez igraszek miłosnych jest dla niego dniem straconym.
/ 11.04.2011 08:36
Horoskop urodowy fot. Adobe Stock

Kobieta

Gdy Skorpionica odkryje, że jej wybranek ma kogoś na boku... Stojącą na jej drodze konkurentkę niszczy po prostu z siłą tornada. Jest wówczas mściwa aż do bólu i bezlitosna w działaniu.

Pani Skorpion w głębi ducha marzy o tajemniczym nieznajomym, który nocą niepostrzeżenie zakradać się będzie do jej sypialni i odkrywać przed nią nieznane jej światy miłosnych uniesień. Jej ideałem jest mężczyzna silny i dominujący. Najlepiej z kilkudniowym, dyskretnym zarostem. O dziwo jednak Pani Skorpion zazwyczaj związuje się z mężczyznami, których przez życie trzeba prowadzić za rączkę. Takich, którym trzeba pokazać, co mają zrobić i jak mają to zrobić. Trudno powiedzieć, dlaczego tak się dzieje. Muszą jednak coś w sobie mieć, skoro zwrócili uwagę pani Skorpion. Niezbadane są ścieżki wpływów astrologicznych.

Zobacz także: Sex horoskop

Mężczyzna

Pan Skorpion przyciąga do siebie kobiety spojrzeniem swoich tajemniczych, niespokojnych oczu: pełnych magnetyzmu i erotycznego niespełnienia. Sprawia, że panie na jego widok lecą jak pszczółki do ula. Biedactwa nie wiedzą, że dla niektórych pobyt w ulu Skorpiona wcale nie musi być usiany miodem.

W sypialni pan Skorpion zachowuje się podobnie jak pani spod tego znaku. Swoją wolę szybko wprowadza w czyn. Jest bezdyskusyjnie stroną dominującą i rozkazującą. Nie interesują go długie podchody, zaloty, konwenanse, ta cała pseudoromantyczna miłosna otoczka. Intensywność doznań i urozmaicenie to jest to - co pan spod tego znaku lubi najbardziej. Seks dla Skorpiona to pole walki, bitwa w której zwycięzca może być tylko jeden. I tym zwycięzcą jest właśnie on. Innej możliwości Skorpion po prostu nie przewiduje.

Zobacz także: Korzystne i niekorzystne dni tygodnia

W stosunku do kobiet Pan Skorpion potrafi być czuły i delikatny. Z jednej strony to prawie idealny facet. Z drugiej: prawie, bo od swoich partnerek oczekuje bezwzględnego posłuszeństwa i poddania. Gdy kobieta mu się nie podporządkuje i nie zaakceptuje jego dominującej pozycji, staje się bezlitosny i bezwzględny. Okrutny, gdy swoim szóstym, skorpionim zmysłem wyczuje zdradę.

Pan Skorpion marzy o kobiecie seksownej, pełnej południowego temperamentu. O kobiecie, z którą codziennie odkrywałby uroki gorącej, dzikiej namiętności. I z taką kobietą Panowie spod znaku Skorpiona zazwyczaj się związują. Pod jednym wszakże warunkiem, że dzika namiętność jego kobiety będzie całkowicie podporządkowana potrzebom i oczekiwaniom Skorpiona.

Źródło: PRINTEX