Pan Byk, gdy się już przekona, że trafił na właściwą kobietę, będzie tak długo obok niej chodził, aż wychodzi to, o co mu właśnie chodzi. / fot. Fotolia

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Byka?

Kobiety spod znaku Byka są urodzonymi uwodzicielkami, natomiast mężczyźni spod tego znaku w relacjach z kobietami są zawsze kurtuazyjni i szarmanccy.
/ 07.04.2011 11:16
Pan Byk, gdy się już przekona, że trafił na właściwą kobietę, będzie tak długo obok niej chodził, aż wychodzi to, o co mu właśnie chodzi. / fot. Fotolia

Kobieta

O kobietach spod znaku Byka śmiało można powiedzieć - „kobiety wampy”. Gdy się zakochają - to na amen i na zabój. Wówczas jej serce bije tylko dla jednego i pewno nie spojrzy na innego mężczyznę. Ona po prostu nie lubi uczuć rozmieniać na drobne. Warto zdobyć taką kobietę. Tylko jak to zrobić? 

Zobacz także: Korzystne i niekorzystne dni tygodnia

Panie spod znaku Byka cenią sobie zmysłową miłość i inne rozkosze ciała. Nie mają najmniejszych problemów ze zdobyciem mężczyzny. Mogą to zrobić w oka mgnieniu, ale w głębi duszy polują tylko na jednego. Panie spod tego znaku szczególnie lubią być obdarowywane kwiatami i drogimi prezentami. Oczywiście jej wdzięczność nie znam wówczas granic... Od swego kochanka wymaga wiele. Lubi grę wstępną, delikatne pieszczoty i długie pocałunki. Nieudolni krótkodystansowcy natychmiast zostają wyrzuceni z miłosnego gniazdka. Amatorzy wdzięków pani spod znaku Byka powinni mieć na uwadze, że dla pani spod tego znaku, niezwykle istotny i ważny przy podjęciu decyzji o dalszym związku jest status materialny partnera.

Brutalna, acz szczera prawda jest taka, że pani Byk da się unieść namiętnym porywom miłości tylko wtedy, gdy partner na randkę przyjedzie samochodem z wyższej półki i będzie pachniał drogimi perfumami. To przykre, przy całej sympatii do panów w flanelowych koszulach. Choćby nie wiadomo jak się starali nie mają najmniejszych szans.

Mężczyzna

Mężczyzna spod znaku Byka przed partnerką - jak pajączek swoją sieć - rozwija urok i czar osobisty. Mało jest kobiet, które nie wpadają w jego sidła. Pan Byk, gdy się już przekona, że trafił na właściwą kobietę, będzie tak długo obok niej chodził, aż wychodzi to, o co mu właśnie chodzi. Stosuje przy tym stare jak świat, ale doskonale sprawdzone przez innych metody: bukiety kwiatów, kolacje w drogich restauracjach, prezenty. Jaka kobieta nie oprze się takim uroczym zalotom? Po prostu żadna.

Źródło: PRINTEX