Dzięki secondhandom możemy mieć w szafie setki ciuchów, nie wydając przy tym wielu tysięcy złotych/fot. fotolia.pl

Jaki styl pasuje do osób spod znaku Byka?

Byki są prostolinijne, spokojne i rozważne. Twardo stąpają po ziemi. Zwykle starają się wszystkich zadowolić, ale umieją także postawić na swoim i trzymać się tego uparcie, chociażby nie wiem co. To ludzie godni zaufania, otwarci na nowe znajomości, pełni optymizmu i wewnętrznej radości. Pod maską człowieka rozważnego ukrywają spontaniczne dziecko, któremu czasami pozwalają sobą pokierować.
/ 22.03.2011 09:39
Dzięki secondhandom możemy mieć w szafie setki ciuchów, nie wydając przy tym wielu tysięcy złotych/fot. fotolia.pl

Panie-Byki dobrze będą prezentowały się w stylu romantic-rock, który łączy w sobie elegancję, prostotę z nutką szaleństwa. Waszym wzorem powinna być Kate Moss, która łączy w swoim stylu te wszystkie elementy. 

Zobacz także: Jaki makijaż dla pani spod znaku Byka?

W waszej szafie z pewnością nie powinno zabraknąć czarnych spodni, najlepiej rurek, długich koszul (bordowych, fioletowych, czarnych i białych), T-shirtów (najlepiej z nadrukami), wąskich spódnic (z wysokim stanem najlepiej) czy też różnego rodzaju dodatków, jak na przykład: gotyckie naszyjniki, ciężkie bransolety czy też delikatne koraliki.

Ważne byście potrafiły połączyć wszystkie te elementy tak, by uzyskać efekt elegancji i drapieżności zarazem.

Panowie powinni wybierać wśród sweterków z dekoltem w serek oraz prostych spodni. Kolorystyka dowolna, pomijając odcienie jaskrawe, które w ogóle nie pasują do waszej osobowości. Najlepiej będzie, jak podpatrzycie styl ubierania Justina Timberlake – on doskonale łączy elementy ubioru dandysa z chłopcem z podwórka.

Zobacz także: Jak kochają Byki?