Miłość i seks we wszystkich aspektach, czyli emocje, (nie)bezpieczeństwo i zdrowie /fot. Fotolia

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Barana?

Kobieta Baran - tak jak mężczyzna - uwielbia flirtować, ale w głębi ducha marzy o rycerzu na białym koniu, który pewnej księżycowej nocy przyjedzie po nią i weźmie ją szturmem. W przenośni i dosłownie. A kiedy ten rycerz wreszcie się zjawia, staje się jej własnością. A jeśli okaże się jeszcze, że to właśnie ten jedyny, na pewno nie wypuści go ze swoich rąk.
/ 07.04.2011 10:33
Miłość i seks we wszystkich aspektach, czyli emocje, (nie)bezpieczeństwo i zdrowie /fot. Fotolia

Kobieta

Kobieta spod tego znaku na pewno nie należy do kobiet uległych. Takich, które rozglądają się w poszukiwaniu silnego męskiego ramienia, na którym można by było się oprzeć i przejść tak przez całe życie. Tej kobiecie wystarczy własne ramię. To kobieta, która doskonale zdaje sobie sprawę z wrażenia, jakie wywołuje u mężczyzn. W stosunku do potencjalnego partnera ma pewne wymagania. Od mężczyzn oczekuje romantyzmu i oddania. A także niezbędnej dozy szaleństwa. Bawić się razem jest zawsze raźniej. U jej boku nie mają czego szukać ci, którzy po przyjściu do domu, zakładają papucie i relaksują się przed telewizorem. Nie znosi ciepłych kluch.

Zobacz także: Korzystne i niekorzystne dni tygodnia

Mężczyzna

Mężczyzna to typowy macho – zdobywca. Nawet podtatusiały Baran z brzuszkiem widzi siebie jako skrzyżowanie ociekającego seksem Erosa z misterem świata. A że wygląda inaczej? Cóż, grunt to dobre samopoczucie. Uwielbia flirtować i nadskakiwać kobiecie. U płci przeciwnej ceni inteligencję. Nie znosi powierzchowności, tandetnej biżuterii i taniej kokieterii. Pragnie kobiety, która wie czego chce. Do białej gorączki doprowadza go u kobiet ich niezdecydowanie. Panie z zaburzeniami emocjonalnymi i poetki nie mają szans u tego twardziela. Pomiędzy potrzebami pana Barana zachodzi mała sprzeczność. Z jednej strony podświadomie szuka partnerki uległej, spełniającej bez mrugnięcia okiem wszystkie jego zachcianki. Z drugiej jednak podobają mu się kobiety, które łatwo nie dają się podporządkować. Swojej jedynej szuka metodą prób i błędów. Więcej w tym szukaniu jest błędów, ale jakże urocze są to błędy. 

Zobacz także: Sex horoskop

Mężczyzna Baran to urodzony myśliwy. Jego wyostrzone zmysły i zdolność kojarzenia pozwalają mu błyskawicznie wykryć słabe punkty ofiary, na którą akurat poluje. W tej konfrontacji zazwyczaj on wygrywa. Jeśli jednak jego starania spełzają na niczym (bo i tak się może zdarzyć), pan spod znaku Barana nie będzie rozpaczał. Nie będzie wzorem romantycznych kochanków mówił o niechybnej śmierci, nie będzie próbował skakać z mostu, ani strzelał sobie w łeb – żadnych ocierających się o depresję działań. Baran po prostu szybko znajdzie sobie pocieszenie w ramionach innej kobiety. I to takiej, która go zechce z jego zaletami i wadami.

Romantyczne pojęcie miłości od pierwszego wejrzenia dla mężczyzny spod znaku Barana jest czymś niezrozumiałym i obcym jego naturze.

Źródło: PRINTEX