Jak zajść w ciążę? Warto poznać dobrze swój cykl, by wiedzieć, kiedy trwa owulacja /fot. Shutterstock

Jakimi matkami są kobiety spod znaku Byka?

Jesteś raczej z natury ugodową osobą, traktujesz wszystkich po partnersku. Taka relacja pozwala ci na utrzymywanie bliższej więzi z drugą osobą.
/ 15.03.2011 09:30
Jak zajść w ciążę? Warto poznać dobrze swój cykl, by wiedzieć, kiedy trwa owulacja /fot. Shutterstock

Dla dzieci jesteś miła, traktują cię jak swoją najlepszą przyjaciółkę. Zawsze mogą do ciebie przyjść ze swoim problemem, a ty pomożesz im go rozwiązać. Jednak to nie znaczy, że idą przy tym na łatwiznę. Wiedzą dobrze, że to one podejmują ostateczną decyzję, ty im co najwyżej możesz coś doradzić. Starasz się nie ingerować mocno w ich świat. 

Zobacz także: Który znak zodiaku jest najlepszy na męża?

Nie wypytujesz o kolegów i koleżanki, nie kontrolujesz ocen i klasówek. Chodzisz na wszystkie zebrania, chociażbyś miała stanąć na głowie, dzięki temu twoje dziecko wie, że interesujesz się jego przyszłością, ale z drugiej strony ma tę wolność, która pozwala na samodzielne decyzje. Czasami tylko boisz się zmian, trudno jest ci pogodzić się z tym, że twoje dziecko rośnie i chciałoby, np. wyjechać samo na kolonie, a co dopiero samo ze znajomymi. Wtedy zamykasz się w sobie i potrafisz uparcie odmawiać mu tej przyjemności. Pamiętaj jednak, że taka postawa negatywnie wpłynie na jego rozwój i samoocenę.

Zobacz także: Jak kochają Byki?

Twoje dziecko potrzebuje kontaktów z rówieśnikami z dala od domu. Kolonie są najlepszym sposobem na kształtowanie w młodym człowieku relacji społecznych. Przecież w końcu będziesz musiała je puścić w świat, to kiedy ma się tego wszystkiego nauczyć, jak nie teraz…